اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 6 تیر)

2336 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 6 تیر) 1394/04/06 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 6 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 6 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 6 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 6 تیر)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

پیشنهاد دیوانه کننده ویولا برای صلاح ؛ تصمیم سوسا برای فروش گومز

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

12- صحبت های مدیر برنامه محمد صلاح: "تا انتهای این هفته وضعیت صلاح مشخص خواهد شد و او پاسخ خواهد داد. من امیدوارم او در فلورانس بماند. به نظر من او 80% در فیورنتینا خواهد ماند. پیشنهاد اینتر؟ علاقه آنها خیلی جدی نیست."

11- صحبت های مدیر برنامه دانیله بازلی ستاره تیم آتالانتا و کاپتزی هافبک جوان فیورنتینا: "من در این هفته برای مشخص کردن آینده کاپتزی با ویولا مذاکره خواهم کرد و شاید در این بین صحبتی هم در مورد بازلی مطرح شود. کاپتزی می تواند جانشین پیزارو در فلورانس شود و میلان نیز خواهان بازلی می باشد."

10- توتو مرکاتو وب در خبری جالب مدعی شده که فدریکو برناردسکی در فصل آینده در تیم ساسولو بازی خواهد کرد. این بازیکن آینده دار می تواند به پیشرفت خود در این باشگاه به طور قرضی ادامه دهد.

9- آنتونیو روزاتی که در زمستان گذشته به فیورنتینا پیوست، پس از اینکه هرگز فرصتی برای خودنمایی درون دروازه ویولا پیدا نکرد، قصد دارد راهی تیم پروجا در سری بی شود.

8- ملاقات برای مشخص کردن آینده محمد صلاح به چند روز دیگر موکول شده و احتمال می رود دو طرف مذاکره، در روز پنجشنبه درباره آینده این ستاره مصری تصمیم گیری کنند.

7- گفته می شود پائولو سوسا مربی جدید تیم فیورنتینا رای به فروش ماریو گومز داده و حالا ویولا منتظر پیشنهاد رسمی تیم موناکو برای این ستاره آلمانی می باشد. این در حالی است که گومز پیشنهاد هایی نیز از امریکا، چین و ترکیه دارد.

6- گاتزتا دلو اسپورت در مورد اهداف جوان تیم فیورنتینا مطلبی را منتشر کرده است. در لیست ویولا نام بازیکنانی چون زاپاکاستا، ژاکا، اکدال، سابلی، بازلی و فاریاس دیده می شود.

5- صحبت های وینچنزو گوئرینی مدیر باشگاه فیورنتینا در مورد محمد صلاح: "من به هواداران اعلام می کنم که باشگاه یک پیشنهاد "دیوانه کننده" را به صلاح ارائه داده ایم. اگر هر بازیکنی، نه فقط صلاح، یک چنین پیشنهادی را رد کند، سپس بهتر این است که هرگز در فیورنتینا نماند. با این حال من فکر می کنم که صلاح با پیشنهاد ما موافقت خواهد کرد. او یک فصل بسیار خوب را با ما سپری کرد و طبیعی است که پیشنهاد های زیادی از همه جا برای او برسد. او می خواهد دستمزد بیشتری داشته باشد و باشگاه فیورنتینا نیز یک پیشنهاد واقعا عالی و مهم را به او ارائه داده است."


4- تیم های شیلی و پرو که سه ستاره تیم فیورنتینا یعنی پیزارو، ماتی و وارگاس را در ترکیب خود می بینند، توانستند با غلبه بر اروگوئه و بولیوی راهی بازی مرحله نیمه نهایی رقابت های کوپا امریکا شوند.

3- لوکا زانون پدیده سمت چپ خط دفاعی تیم جوانان فیورنتینا مورد توجه تیم کروتونه قرار گرفته است. تیم های پروجا و لاتینا نیز برای جذب قرضی ساوریو مادریگالی ابراز علاقه کرده اند.

2- از ترکیه خبر رسیده که تایه تایوو مدافع سابق تیم میلان که در تیم بورساسپور توپ می زند، به تیم فیورنتینا نزدیک بوده و می تواند بار دیگر به فوتبال ایتالیا باز گردد.

1- خبر های منتشر شده نشان می دهد تیم فیورنتینا تصمیم خود را گرفته و قصد دارد لوییجی سپه دروازه بان جوان تیم ناپولی که به طور قرضی در امپولی بازی می کرد را خریداری کند.