اخبار :: اخبار باشگاه

خروج قطعی محمد صلاح از فلورانس ؛‌ رفتار غیر حرفه ای بازیکن یا اشتباه باشگاه؟

2342 شماره اطلاع نامه : خروج قطعی محمد صلاح از فلورانس ؛‌ رفتار غیر حرفه ای بازیکن یا اشتباه باشگاه؟ 1394/04/12 خروج قطعی محمد صلاح از فلورانس ؛‌ رفتار غیر حرفه ای بازیکن یا اشتباه باشگاه؟ اخبار باشگاه :: اخبار خروج قطعی محمد صلاح از فلورانس ؛‌ رفتار غیر حرفه ای بازیکن یا اشتباه باشگاه؟
خروج قطعی محمد صلاح از فلورانس ؛‌ رفتار غیر حرفه ای بازیکن یا اشتباه باشگاه؟

خروج قطعی محمد صلاح از فلورانس ؛‌ رفتار غیر حرفه ای بازیکن یا اشتباه باشگاه؟

با به پایان رسیدن زمان پاسخگویی محمد صلاح به باشگاه فیورنتینا، مدیر برنامه این بازیکن اعلام کرد که ستاره مصری از فلورانس جدا شده و راهی تیمی دیگر از سری آ خواهد شد.

دو شب پیش ملاقاتی بین سران باشگاه فیورنتینا و مدیر برنامه محمد صلاح برگزار شده که در آن آندره آ دلاواله پیشنهاد رسمی باشگاه را به این بازیکن ارایه کرد. سپس تصمیم بر آن شد تا این بازیکن تا دیشب پاسخ خود را به فیورنتینا اعلام کند ولی برخلاف پیش بینی ها،‌ این بازیکن از طریق توییتر و نه به شکل حرفه ای و رسمی از خروج خود خبر داد. رمی عباس مدیر برنامه جدید این ستاره مصری نیز در صحبتی کوتاه با فیرنزه ویولا از قطعی بودن این تصمیم خبر داده و اعلام کرد صلاح خیلی زود راهی تیمی دیگر خواهد شد:‌ ما در نهایت تصمیم گرفتیم که در فیورنتینا نمانیم. صلاح خیلی زود به یک تیم ایتالیایی دیگر خواهد پیوست.

همه این اتفاق ها در حالی رخ داد که باشگاه فیورنتینا تمام برنامه های خود را بر پایه ماندن وی در فلورانس طراحی کرده بود. در همین راستا،‌ اولیسه ساوینی مدیر برنامه پیشین صلاح که نقش اصلی در حضور وی در فلورانس در زمستان گذشته را داشت در مصاحبه با رادیو اسپورتیوا به انتقاد از ستاره مصری و مدیر برنامه های جدیدش پرداخته است: باشگاه از او خواسته بود پاسخ خود را اعلام کند و آنها به غیر حرفه ای ترین شکل ممکن این کار را انجام دادند. حتما تیمی دیگر در پشت این ماجرا وجود دارد ولی فکر نمی کنم این راه خوبی برای وداع با هواداران فیورنتینا بوده است. او باید خیلی زود تر از این ها اعلام می کرد که نمی خواهد در تیم بماند. او باید احترام بسیار بیشتری به این هواداران می گذاشت.

اما رمی عباس پس از بالا گرفتن بحث ها در مورد رفتار غیر حرفه ای،‌در صحبتی دیگر مدعی شده که باشگاه فیورنتینا از تصمیم صلاح خبردار بوده است:

برای من وضعیت کاملا روشن است. طبق توافق سه طرفه در ژانویه،‌ او در پایان قرارداد با فیورنتینا باید به چلسی باز می گشت. تمامی پیشنهاد های ویولا نیز توسط بازیکن رد شدند و از ماه فوریه تمامی این شرایط مشخص بود. فیورنتینا باشگاه بزرگی است و مانند هر باشگاه بزرگ دیگر باید بداند که چه کاری انجام دهد. مسایل مالی بخش کوچکی از این موضوع است و او می تواند در تیمی بزرگ تر به کار خود ادامه دهد. تنها چیزی که می توانم اعلام کنم این است که او حالا یک بازیکن تیم چلسی بوده و باید پیشنهاد های خود را بررسی کند. من صحبتی با هواداران فیورنتینا ندارم و فقط از رفتار صمیمانه و گرم آنها با صلاح در این مدت تشکر می کنم. او در اولین در مورد تمامی اتفاقات رخ داده صحبت خواهد کرد.