اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 16 تیر)

2348 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 16 تیر) 1394/04/16 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 16 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 16 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 16 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 16 تیر)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

تلاش ویولا برای جذب والاس و رافائل ؛ بازگشت صلاح به چلسی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


13- آلبرتو آکوییلانی هافبک فصل پیش تیم فیورنتینا که حالا بازیکنی آزاد به شمار می رود، مدعی شده محمد صلاح از مدت ها پیش به او گفته بوده که برای ماندن در فلورانس متقاعد نشده و از ویولا جدا خواهد شد.

12- توتو اسپورت خبر داده که شاید تیم چلسی برای آرام کردن خشم آندره آ دلاواله پس از ماجرای عجیب و ناگهانی محمد صلاح، یک نفر از بین لویک رمی، ویکتور موسس و لوکاس پیازون را به ویولا قرض بدهد.

11- دور تر شدن محمد صلاح از فلورانس، راه را برای حضور لونزو اینسینیه در فیورنتینا هموار تر کرده ولی ویولا در راه رسیدن به این بازیکن کار سختی را در پیش دارد. چرا که راضی کردن تیم ناپولی برای فروش این ستاره جوان کار بسیار دشواری می باشد.

10- پیشنهاد 5.5 میلیونی تیم فیورنتینا برای جذب والاس ستاره تیم گرمیو با جواب منفی روبرو شد. بدین ترتیب ویولا در نظر دارد تا یک پیشنهاد 2میلیونی برای 1 سال قرضی و 5.5 میلیون در پایان فصل آینده برای خرید دائمی این بازیکن را ارائه دهد.

9- در حالی که بین تیم های ایتالیایی رقابت شدیدی برای جذب محمد صلاح ایجاد شده، تیم الجزیه ناگهان پیشنهادی وسوسه کننده با دستمزد حدود 6 میلیون یورو در سال را به این ستاره مصری ارائه داده است.

8- کریستینو پیکینی مدافع جوان تیم به احتمال زیاد از اردوی موئنا خط خواهد خورد و این به منزله پیوستن او به تیمی دیگر می باشد. شاید یک فصل حضور قرضی دیگر در رئال بتیس برای این بازیکن در نظر گرفته شده است.

7- رامی عباس مدیر برنامه محمد صلاح مدعی شده این بازیکن نه در فیورنتینا و نه در ایتالیا نخواهد ماند و از روز پنجشنبه برای شروع تمرینات با چلسی راهی شهر لندن می شود. خوزه مورینیو مربی آبی ها نیز حضور صلاح در تمرینات پیش فصل را تایید کرده است.

6- از انگلیس خبر رسیده که تیم فیورنتینا تلاشی جدی را برای خرید رافائل دا سیلوا مدافع کناری تیم منچستر یونایتد آغاز کرده است. این بازیکن 25 ساله برزیلی فصل گذشته فقط 11 بار برای شیاطین سرخ به میدان رفت و مورد توجه تیم های ناپولی و گالاتاسرای ترکیه نیز قرار دارد.

5- خوما باباکار ستاره جوان تیم فیورنتینا ظرف امروز یا فردا قرارداد جدید خود تا سال 2019 را به امضا خواهد رساند تا هواداران ترس از دست دادن این مهاجم سنگالی را نداشته باشند.

4- بازگشت پپه رینا به تیم ناپولی باعث شده تا لوییجی سپه شانس زیادی برای رسیدن به ترکیب تیم را نداشته باشد، به همین دلیل این سنگربان جوان قصد دارد تیمی دیگر را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کند که فیورنتینا محتمل ترین مقصد برای وی به شمار می رود.

3- کیتا بالده ستاره جوان تیم لازیو در آستانه جدایی از پایتخت قرار گرفته و احتمال می رود فیورنتینا نیز برای جذب این مهاجم آینده دار وارد رقابت شود.

2- تیم فیورنتینا همچنان وضعیت والون بهرامی را برای خرید در نظر دارد. این بازیکن سوییسی می تواند بار دیگر به فلورانس بازگردد ولی در این راه رقبایی چون بولونیا و ساسولو نیز حضور دارند.

1- نیکولا لئالی یکی از گزینه های فیورنتینا برای دروازه با تیم فروزینونه تازه صعود کرده به توافق رسید و اتینه کاپوئه هافبک تیم تاتنهام نیز به طور رسمی راهی تیم واتفورد شد تا 2 گزینه خرید ویولا در تابستان از لیست مدیران باشگاه خط زده شوند.