اخبار :: اخبار باشگاه

مراسم رونمایی از لباس های جدید تیم با حضور بازیکنان و هواداران

2349 شماره اطلاع نامه : مراسم رونمایی از لباس های جدید تیم با حضور بازیکنان و هواداران 1394/04/16 مراسم رونمایی از لباس های جدید تیم با حضور بازیکنان و هواداران اخبار باشگاه :: اخبار مراسم رونمایی از لباس های جدید تیم با حضور بازیکنان و هواداران
مراسم رونمایی از لباس های جدید تیم با حضور بازیکنان و هواداران

مراسم رونمایی از لباس های جدید تیم با حضور بازیکنان و هواداران

مراسم معارفه کمپانی Le Coq Sportif و رونمایی رسمی از لباس های جدید تیم برای فصل آینده با حضور بیش از 2 هزار نفر از هواداران، تمامی بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی باشگاه شب گذشته در شهر فلورانس برگزار شد.

چند روز یپیش از لباس های جدید تیم برای فصل آینده به طور رسمی در رسانه ها رونمایی شد ولی شب گذشته نیز طبق برنامه از پیش تعیین شده، حامی مالی جدید تیم فیورنتینا که یک کمپانی فرانسوی می باشد، در محل پیاتزا سنتو اسپیریتو یک مراسم مجلل و با شکوه را تدارک دیده بود تا طرفداران و مردم شهر فلورانس با بازیکنان و ظاهر جدید لباس آنها برای فصل آینده آشنا شوند. در جریان این مراسم که حدود 2 ساعت به طول انجامید، مصاحبه های کوتاهی نیز انجام شد که به آنها اشاره خواهیم کرد:


آندره آ وانوکی عضو شورای ورزشی شهر فلورانس: "مراسم در بالاترین سطح برگزار شد و اینجا متعلق به فیورنتیناست. صلاح؟ من نمی دانم او کجا می خواهد چنین هوادارانی را پیدا کند که تا این حد به او علاقه داشته باشند. صلاح در زمین همه کار برای ما انجام داد ولی باید به این پیراهن نیز عشق بورزد. آرتمیو فرانکی؟ پس از 5 کنسرت بزرگ که در آن برگزار شد، حالا باید چمن ان را برای بازی بزرگ با بارسلونا آماده کنیم."

آندره آ روگ مدیر باشگاه فیورنتینا: "این جمعیت و این مراسم من را به وجد آورد و قطعا یک اتفاق منحصر به فرد می باشد. ما تنها تیم ایتالیایی هستیم که با این کمپانی قرارداد داریم و این باعث افتخار ماست." پس از صحبت های روگ، هواداران فریاد می زدند که "برای موفقیت باید هزینه کرد" و از مدیران باشگاه درخواست خرید های جدید برای تیم داشتند.

مانوئل پاسکوال در این مراسم لباس اول تیم را بر تن کرده بود و خوما باباکار لباس دوم را بر تن داشت و اعلام کرد که "امروز برای من خیلی روز خاصی می باشد، من قراردادم را تمدید کرده ام"، سپس نوبت به پپیتو روسی رسید که با پیراهن سوم تیم روی صحنه حاضر شود: "من کاملا آماده ام و بی صبرانه منتظر شروع تمرینات هستم. من تمرینات زیادی داشتم و امیدوارم فصل فوق العاده ای را داشته باشیم"، پس از آن چیپرین تاتاروزانو با پیراهن دروازه بانی تیم عنوان کرد "آماده پوشیدن این پیراهن هستم".

پائولو سوسا مربی جدید تیم فیورنتینا نیز در حالی روی صحنه می رفت که هواداران با شعار "هر کسی که نپرد، یوونتوسی است" او را مجبور کردند چند پرش روی استیج داشته باشد: "فقط کافی است به این بازیکنان و این مردم نگاه کنید تا دلیل انتخاب فیورنتینا از سوی من را متوجه شوید. فلورانس شهر فوق العاده ای است و می خواهیم در کنار هم کار های بزرگی را انجام دهیم. ما با هم از فوتبال لذت می بریم و با همین هواداران به پیروزی می رسیم. ما ارزش این هواداران را می دانیم و در کنار آنها محدودیتی برای پیروزی وجود ندارد."

در نهایت نیز نوبت به دانیله پراده رسید: "ما به خوبی از عملکرد و توانایی های سوسا مطلع هستیم و این احساس مشترکی بین ماست. من از هواداران می خواهم به ما اعتماد داشته باشند. ما در طول سال های گذشته مسیر مهمی را پشت سر گذاشته ایم و حالا یک مربی خوب را انتخاب کرده ایم و یک تیم قدرتمند داریم. ما می توانیم بالاتر از این برویم."