اخبار :: اخبار باشگاه

صحبتی در مورد صلاح ندارم ؛ به روسی در بالاترین سطح نیاز داریم

2350 شماره اطلاع نامه : صحبتی در مورد صلاح ندارم ؛ به روسی در بالاترین سطح نیاز داریم 1394/04/16 صحبتی در مورد صلاح ندارم ؛ به روسی در بالاترین سطح نیاز داریم اخبار باشگاه :: اخبار صحبتی در مورد صلاح ندارم ؛ به روسی در بالاترین سطح نیاز داریم
صحبتی در مورد صلاح ندارم ؛ به روسی در بالاترین سطح نیاز داریم

صحبتی در مورد صلاح ندارم ؛ به روسی در بالاترین سطح نیاز داریم

پائولو سوسا مربی تیم فیورنتینا با قاطعیت اعلام کرده که صحبت در مورد محمد صلاح بی فایده است و ترجیح می دهد به بازیکنانی فکر کند که برای پیراهن تیم ارزش قائل هستند.

مربی پرتغالی جدید تیم فیورنتینا در مصاحبه با لا نازیونه در مورد شرایط تیم صحبت کرده که اصلی ترین قسمت آن مربوط به وضعیت محمد صلاح می باشد. اما نظرات سوسا در واقع به نوعی پایانی بر قضیه حضور صلاح در فیورنتینا می باشد. در ادامه اشاره ای به بخش های مهم مصاحبه طولانی سوسا با لا نازیونه خواهیم داشت:

"مردم فلورانس واقعا واکنش مثبتی به من نشان داده اند و زمانی که آنها را در خیابان می بینم، عکس یادگاری می گیرند. من واقعا از این برخورد خوشحال هستم. صلاح؟ او قطعا بازیکنی است که در طول هفته های گذشته پیشنهاد های زیادی را دریافت کرده بود. افراد همیشه آرام نیستند و این گاهی باعث می شود تصمیمات اشتباه بگیرند. من حالا فقط به بازیکنانی که در اختیار دارم و می توانند برای من بازی کنند، فکر می کنم، چون آنها مهم هستند. صحبت کردن در مورد صلاح بی فایده است و ما به آرامش خاطر نیاز داریم. ما از او برای کار هایی که برای تیم انجام داده تشکر می کنیم ولی حالا باید روی بازیکنانی که اینجا هستند تمرکز کنیم، افرادی که برای این پیراهن ارزش قائل هستند."

"روسی؟ ما باید شرایط مناسبی را برای او ایجاد کنیم. ابتدا باید به خوبی از وضعیت جسمی او مطلع شویم و با احتیاط در مورد او و سایر بازیکنان تصمیم گیری کنیم. ما به او در بالاترین سطحش نیاز داریم. گومز؟ من از تمامی بازیکنانم بالاترین توانشان را انتظار دارم. همه باید عالی باشند و ستارگان بزرگ تیم نیز بیش از بقیه سهم دارند. گومز باید تمام توانایی هایش را به ما نشان دهد. جوانان تیم؟ آنها میراث باشگاه هستند ولی باید در نظر بگیریم که چه راهی برای رشد آنها مفید تر است. داشتن بازیکنان جوانی که برای سال ها اینجا بوده و ارتباط عمیقی با مردم شهر دارند، یک امتیاز مثبت می باشد. ما باید تمامی آنها بررسی کرده و افرادی که می توانند به ما در طول فصل کمک کنند را در تیم حفظ کنیم."

"ترکیب فیورنتینا؟ من می دانم که تیم در برخی پست ها به بازیکن نیاز دارد و بزرگ ترین آرزوی من داشتن ثبات در ترکیب تیم است. من به یک تیم منسجم نیاز دارم ولی باید بازیکنانی با توانایی های فردی عالی نیز در ترکیب باشند. من تیمی می خواهم که چه با توپ چه بدون توپ همیشه نظم و انسجام خود را حفظ کند. ما هم باید عالی بازی را کنترل کنیم هم از دروازه دفاع کنیم، این دو از هم جدا نیستند. بازیکنانی داریم که به راحتی می توانند در چند سیستم بازی کنند. من به سیستم 3-3-4 علاقه دارم ولی این کافی نیست، هر چند که روش بازی از سیستم برای من مهم تر است. هواداران؟ رابطه بین هواداران و تیم حیاتی و ضروری است. ما به آنها در میدان نیاز داریم و می خواهیم بیشترین پیروزی ها را در کنار آنها کسب کنیم. ما باید رابطه نزدیکی با هواداران داشته باشیم ولی تمرینات باید پشت در های بسته باشد."