اخبار :: اخبار باشگاه

آغاز اردوی آماده سازی در موئنا و اولین جلسه تمرینی زیر نظر سوسا

2351 شماره اطلاع نامه : آغاز اردوی آماده سازی در موئنا و اولین جلسه تمرینی زیر نظر سوسا 1394/04/16 آغاز اردوی آماده سازی در موئنا و اولین جلسه تمرینی زیر نظر سوسا اخبار باشگاه :: اخبار آغاز اردوی آماده سازی در موئنا و اولین جلسه تمرینی زیر نظر سوسا
آغاز اردوی آماده سازی در موئنا و اولین جلسه تمرینی زیر نظر سوسا

آغاز اردوی آماده سازی در موئنا و اولین جلسه تمرینی زیر نظر سوسا

تیم فیورنتینا امروز با 33 بازیکن راهی ترنتینو و کمپ تمرینی موئنا شد تا تمرینات پیش فصل خود را آغاز کند. بنفش پوشان امروز در میان استقبال گرم مردم محلی، اولین جلسه تمرینی خود را نیز برگزار کردند.

صبح امروز 7 ژولای طبق برنامه کادر اعزامی تیم فیورنتینا به وسیله قطار فلورانس را ترک کرده و به موئنا سفر کردند. بازیکنان و کادر فنی بعد از ظهر و پس از رسیدن به ترنتو، با اتوبوس به هتل دولچه کازا رفته و برای چند ساعت استراحت کردند. سپس راس ساعت 17، اولین جلسه تمرینی تیم در مجموعه تمرینی موئنا برگزار شد. نکته قابل توجه، حضور تعداد بسیار زیاد هواداران از چند ساعت قبل از بازیکنان تیم بود و استقبال بسیار گرمی را همانند 3 سال گذشته از بنفش پوشان به عمل آوردند.

اولین جلسه تمرینی زیر نظر پائولو سوسا نیز در حالی برگزار شد که بارش شدید باران و هوای نا مطلوب، تمرینات را تحت تاثیر قرار داده بود. تمرین نکردن خوما باباکار نیز یکی دیگر از نکات قابل توجه امروز بود که البته بر اساس گزارش کادر پزشکی، مشکل جدی ندارد. پس از تمرین نیز بازیکنان به سونا و حوضچه یخ رفته و ریکاوری کردند. بازیکنان امشب را استراحت می کنند تا فردا به طور جدی تر به تمرینات خود برای شروع فصل جدید ادامه دهند.

پائولو سوسا برای این اردوی تمرینی، 33 بازیکن را دعوت کرده که در این بین ماتی فرناندز به دلیل حضور در رقابت های کوپا امریکا چند روز بیشتر استراحت خواهد کرد و مانوئل پاسکوال، فاکوندو رونکالیا و میلان بادلی نیز با تاخیر به سایر بازیکنان ملحق خواهند شد. عدم دعوت از پیکینی، مادریگالی، سلیفو، روزا گاستالدو، باندینلی، بلک، آکوستی، یاکوونکو و ده پولی نیز نشان می دهد این بازیکنان باید از همین حالا به دنبال تیم جدیدی برای آینده خود باشند. اما گیلی، زانون، دیاخاته، بانگو، گوندو و مینلی نیز از تیم جوانان دعوت شده و آرتم ماکاروف خرید جدید تیم نیز در این لیست دیده می شوند.
 

اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر می باشد:
 

تاتاروزانو – روزاتی – لتزرینی - ماکاروف

تومویچ – گونزالو – ساویچ – باسانتا – آلونسو – کامپورزه – حجازی – بیتانته – باگادور - ونوتی – گیلی - زانون

والرو – وچینو – باکیچ – فاتزی – کاپتزی –پتریکیونه - دیاخاته

گومز – روسی – باباکار – ایلیچیچ – خواکین – برناردسکی – ربیچ – بانگو – گوندو - مینلی