اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 17 تیر)

2352 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 17 تیر) 1394/04/17 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 17 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 17 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 17 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 17 تیر)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

ساویچ در راه زنیت ؛ انتقال رسمی متوس رایدر به کارپی ؛ اصرار ویولا برای والاس

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.
نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

13- به نظر می رسد استفان ساویچ در روز های آخر حضور خود در فیورنتینا قرار دارد. امروز تمرینات ویولا در حالی ادامه پیدا کرد که شایعات زیادی پیرامون انتقال این بازیکن به تیم زنیت روسیه منتشر شده و بنفش پوشان در آستانه از دست دادن یک ستاره دیگر می باشند.
 
12- مارتین مونتویا مدافع تیم بارسلونا به طور رسمی با تیم اینتر به توافق رسید تا یکی دیگر از گزینه های خرید ویولا در خط دفاعی نیز از لیست خرید پراده خط بخورد.
 
11- تیم یوونتوس روز گذشته موفق شد مالکیت کامل سیمونه زازا ستاره جوان فصل پیش تیم ساسولو را به طور رسمی به خدمت بگیرد. حالا خبر هایی از تلاش ویولا برای انتقال قرضی این بازیکن به فلورانس مطرح شده و باید منتظر جواب بیانکونری ها بود.
 
10- تیم کارپی امروز از توافق رسمی برای خرید قرضی متوس رایدر از فیورنتینا خبر داده است. این بازیکن که هنوز 6 ماه دیگر با تیم پالمیراس قرارداد قرضی داشت ولی بر حسب توافق بین تیم ها، با فسخ آن قرارداد، حالا راهی تیم تازه صعود کرده کارپی شده است.
 
9- تیم منچستر سیتی برای خرید عبدو دیاخاته ستاره 17 ساله تیم فیورنتینا تلاش خود را آغاز کرده است. این بازیکن سنگالی یکی از آینده دار ترین فوتبالیست های جوان دنیای فوتبال به شمار می رود.
 
8- گفته می شود تیم گرمیو باز هم پیشنهاد ویولا برای جذب والاس سوزا را رد کرده ولی پائولو سوسا اصرار عجیبی برای جذب این ستاره جوان دارد. باید منتظر پیشنهاد جدید فلورانسی ها برای این بازیکن باشیم.
 
7- تمرینات امروز صبح تیم فیورنتینا در موئنا، بدون حضور روسی و با تمرینات انفرادی خوما باباکار آغاز شد. آرتم ماکاروف دروازه بان جدید و جوان تیم نیز در تمرینات امروز همه را تحت تاثیر قرار داد.
 
6- به نوشته کوریره فیورنتینو، تیم فیورنتینا کار خود در بازار تابستانی را با خرید لوییجی سپه، حولیو دوناتی و والاس آغاز خواهد کرد. هر سه بازیکن می توانند تا پایان این هفته به ویولا ملحق شوند.
 
5- روز دوشنبه هفته آینده وضعیت نهایی پپیتو روسی مشخص خواهد شد و معلوم می شود که مربیان باشگاه در تمرینات پیش فصل با چه برنامه ای می توانند از این ستاره استفاده کنند. ضمن اینکه صحبت هایی نیز در مورد احتمال تمدید قرارداد روسی برای 2 سال دیگر وجود دارد.
 
4- آدرین موتو ستاره سابق تیم فیورنتینا پس از اینکه سال گذشته نتوانست به تیم پونه هند بپیوندد، سرانجام با این تیم به توافق رسید تا برای 1 سال در این کشور بازی کند.
 
3- ساوریو مادریگالی، الساندرو باکی، لئوناردو کاپتزی و آمیدو سلیفو به ترتیب در آستانه پیوستن به تیم های لاتینا، پیزا، ویرتوس لانچیانو و پروجا می باشند. تمامی قرارداد ها نیز 1 ساله و قرضی می باشند.
 
2- آلن امپریور مدافع سابق تیم جوانان فیورنتینا پس از اینکه فصل موفقیت آمیزی را در تیم های ایشیا و لیورنو به طور قرضی سپری کرد، با امضای قراردادی 3 ساله به طور رسمی راهی تیم ترامو شد.
 
1- صحبت های پاتریک باستیانلی مدیر برنامه خوما باباکار: "از تمدید قرارداد او واقعا خوشحالیم. فیورنتینا به او اعتقاد دارد و به همین دلیل در گذشته پیشنهاد تیم هایی مثل رئال را برای او رد کرده ایم. بیتانته؟ دوران خوبی را در لیگ های پایین تر سپری کرد و اگر نتواند در فیورنتینا بماند، در سری آ به کار ادامه خواهد داد."