اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 18 تیر)

2353 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 18 تیر) 1394/04/18 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 18 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 18 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 18 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 18 تیر)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

رسمی: استیو بلک در کلوژ ؛ اولین تمرین گروهی پپیتو ؛ رد پیشنهاد زنیت برای ساویچ

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.
نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 
 
18- بر اساس گزارش رسانه های ایتالیایی، تیم فیورنتینا پیشنهاد تیم زنیت روسیه برای جذب استفان ساویچ را به دلیل مبلغ بسیار پایین رد کرده است. ویولا حداقل 15 میلیون برای فروش ستاره خود می خواهد.
 
17- یکی از نکات جالب تمرینات تیم فیورنتینا این است که پائولو سوسا اعتقاد عجیبی دارد که بازیکنان را با نام های کوچکشان صدا بزند. این کار باعث هارمونی و حس خاصی در فضای تمرینات تیم می شود. ضمن اینکه روسی تمرین نوبت عصر را بار دیگر به طور جداگانه انجام داد.
 
16- استیو لئو بلک بازیکن تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی راهی تیم اف سی کلوژ رومانی شد. این بازیکن که تابستان گذشته به ویولا ملحق شد، فصل گذشته را نیز به طور قرضی خارج از فلورانس مشغول بازی بود.
 
15- صحبت های متوس رایدر: "در پالمیراس فرصت زیادی برای بازی نداشتم و زمانی که از پیشنهاد کارپی مطلع شدم، حتی ثانیه ای مکث نکرده و آن را قبول کردم. هدف من این است که ابتدا به کارپی برای ماندن در سری آ کمک کنم و سپس بتوانم به فیورنتینا بازگردم."
 
14- دانیله بازلی و داویده زاپاکاستا دو ستاره جوان تیم آتالانتا که تا پیش از این به فیورنتینا بسیار نزدیک بودند، حالا در آستانه انتقال به تیم تورینو می باشند.
 
13- صحبت های مدیر برنامه جوزپه روسی: "اولین ملاقات روسی و سوسا عالی پیش رفت و من فکر می کنم سوسا توجه ویژه ای به حفظ روسی داشته باشد. من مطمئن هستم که روسی بازیکن مهمی برای ویولا خواهد بود ولی ابتدا باید طبق برنامه شخصی تمرین کند تا به فرم 100% برسد. هنوز درباره تمدید قرارداد صحبتی نکرده ایم ولی رابطه فوق العاده ای با باشگاه داریم و قطعا در صورت رسیدن پیشنهاد، آن را بررسی خواهیم کرد."
 
12- دکتر پائولو مانتی پزشک باشگاه فیورنتینا با بررسی وضعیت خوما باباکار اعلام کرد که این ستاره جوان مشکل خاصی ندارد ولی هنوز باید به طور جداگانه تمرین کند. مانتی وضعیت سایر بازیکنان را عالی و کاملا آماده تمرین توصیف کرده است.
 
11- تمرینات امروز صبح تیم در حالی به پایان رسید که پس از تمرین، پائولو سوسا برای چند دقیقه به طور جداگانه با یوزیپ ایلیچیچ به صحبت پرداخت که البته موضوع صحبت سوسا با ستاره اهل اسلوونی مشخص نیست. سوسا پس از این، به مدت 15 دقیقه به طور شخصی به تمرینات آمادگی جسمانی پرداخت تا وضعیت بدنی خود را نیز روی فرم نگه دارد.
 
10- پائولو سوسا امروز دستور ویژه ای برای لوپز مربی دروازه بان های تیم داشت. سوسا درخواست کرده بود که هر 4 دروازه بان تیم یعنی تاتاروزانو، روزاتی، لتزرینی و ماکاروف فقط با پا کار کنند و دقت و سرعت حرکات آنها مد نظر مربی پرتغالی بود.
 
9- والون بهرامی از اردوی تمرینی تیم هامبورگ خط خود تا جدایی وی از این باشگاه قطعی شود. حالا ویولا می تواند برای جذب این ستاره سوییسی بار دیگر اقدام کند، البته پیشنهاد های فراوانی برای این بازیکن وجود دارد. گفته می شود تیم هامبورگ از بهرامی خواسته تا 48 ساعت آینده تصمیم نهایی خود را بگیرد.
 
8- جوزپه روسی سرانجام اولین تمرین گروهی خود را انجام داد و نکات مثبت زیادی را از درگیر شدن در میدان از خود نشان داد. نکاتی که به پائولو سوسا اطمینان خاطر می دهد که این ستاره گلزن آماده بازگشت به میادین است. نکته جالب نیز این بود که سوسا از روسی در بازی تمرینی به عنوان مهاجم نوک استفاده کرد.
 
7- تیم فیورنتینا که در زمستان گذشته با چلسی به توافق رسیده بود که با پرداخت 1 میلیون یورو، صلاح را برای یک فصل دیگر به طور قرضی در اختیار داشته باشد، حالا از تیم لندنی درخواست کرده ضمن بازگرداندن آن 1 میلیون، مبلغ 3 میلیون دیگر نیز بابت بالا بردن ارزش این بازیکن، به عنوان پاداش به حساب آنها واریز کند.
 
6- در دو روز ابتدایی تمرینات تیم در موئنا، پائولو سوسا بیشتر بر مسائل روحی روانی تاکید کرده و کمتر در مورد مسائل فنی به بحث پرداخته است. سوسا قصد دارد ابتدا اتحاد و همدلی تیم را بالاتر ببرد.
 
5- خروج استفان ساویچ از ویولا تقریبا حتمی شده و باشگاه قصد دارد این ستاره جوان را به بالاترین پیشنهاد بفروشد. قیمت پایه این بازیکن 15 میلیون در نظر گرفته شده و تیم های زنیت، بایرن، رم، اتلتیکو و بارسا برای خرید او صف کشیده اند.
 
4- با وجود اینکه به نظر می رسد پائولو سوسا قصد دارد وضعیت ماریو گومز را بار دیگر بررسی کند، امروز شایعاتی در مورد پیشنهاد تیم بشیکتاش ترکیه برای این بازیکن آلمانی منتشر شد.
 
3- جدایی بازیکنان زیاد از خط میانی تیم فیورنتینا باعث شده تا بار دیگر نام پیتیم کاسامی ستاره تیم الیمپیاکوس برای ویولا مطرح شود. این بازیکن در گذشته سابقه بازی در تیم پالرمو را نیز داشته است.
 
2- مدیر برنامه های لوییجی سپه دروازه بان تیم ناپولی از نزدیک بودن توافق با فیورنتینا خبر داده و اعلام کرده او یا در ناپولی می ماند یا فقط راهی ویولا خواهد شد. در هر صورت به نظر می رسد این بازیکن مشکلی برای پیوستن به ویولا نداشته باشد ولی هنوز تیم ناپولی موافقت خود را با این انتقال اعلام نکرده است.
 
1- صحبت های نیکولو فاتزی ستاره جوان ویولا: "پس از 11 سال حضور در تیم های جوانان این اولین سال است که با تیم اصلی تمرین می کنم و امیدوارم بتوانم ارزش های خودم را نشان دهم. تمرین کردن در کنار چنین بزرگانی حس فوق العاده ای دارد. با سوسا صحبت نکرده ام و این من هستم که باید توانایی هایم را به او نشان دهم. تجربه بسیار موفق و خوبی در پروجا داشتم و به طور مداوم بازی می کردم."