اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 21 تیر)

2359 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 21 تیر) 1394/04/21 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 21 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 21 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 21 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 21 تیر)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

معاوضه ماریو گومز با ماریو بالوتلی؟ ؛ اتلتیکو به دنبال ساویچ ؛ مصاحبه پائولو سوسا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

13- مانوئل پاسکوال کاپیتان تیم فیورنتینا که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی ایتالیا، کمی بیشترین سایرین استراحت کرده بود، امشب وارد ترنتینو شد تا از فردا تمرینات خود با ویولا را آغاز کند. انتظار می رود میلان بادلی نیز به زودی راهی موئنا شود.

12- مصاحبه ای دیگر از پائولو سوسا: "می دانم که فعالیت کمتری نسبت به سایر تیم ها داشته ایم، به همین دلیل نیاز به کمک هوادارانمان داریم. با تکیه بر آنها ما می توانیم قدرتمند تر از تیم هایی باشیم که بیشتر از ما هزینه می کنند. مورینیو؟ من سوسا هستم، نه مورینیو. من هم به دنبال قهرمانی های زیادی هستم و امیدوارم روزی جام هایی که او کسب کرده را فتح کنم. روسی؟ شاید در دیدار های بعدی فرصتی داشته باشد. گومز؟ ما او را آزمایش نمی کنیم، او یک قهرمان است و در توانایی هایش تردیدی وجود ندارد."

11- باشگاه سویا امروز به طور رسمی موفق شد چیرو ایموبیله ستاره ایتالیایی تیم دورتمند را به خدمت بگیرد. این بازیکن که یکی از اهداف ویولا نیز بود، جانشین کارلوس باکا می شود که راهی میلان شده است.

10- بنا بر گزارش رسانه های کشور اسپانیا، تیم اتلتیکو مادرید امیدوار است با ارائه پیشنهاد معاوضه ماریو سوارز با استفان ساویچ، بتواند مدافع مونته نگرویی ویولا را به خدمت بگیرد. البته تیم مادریدی باید مبلغی پول نیز وارد این معاوضه کند.

9- اسپورت مدیا ست در خبر جالبی مدعی شده که باشگاه فیورنتینا اولین مذاکرات برای جذب ماریو بالوتلی از تیم لیورپول را آغاز کرده است. در این خبر آمده که دو تیم قصد دارند معاوضه ای قرضی بین گومز و بالوتلی انجام دهند.

8- به احتمال زیاد روز چهارشنبه انتقال والاس به تیم فیورنتینا نهایی خواهد شد. این هافبک 19 ساله که یکی از پدیده های فوتبال برزیل محسوب می شود، می تواند با مبلغی کمتر از 10 میلیون راهی فلورانس شود.

7- امروز یکشنبه، بازیکنان تیم فیورنتینا تمرین نداشته و به استراحت پرداختند. به همین از این فرصت استفاده کرده و به میان مردم رفتند تا ساعاتی را با هواداران و شهروندان محلی ترنتینو سپری کنند.

6- باشگاه فیورنتینا امروز از دوچرخه های ویولا رونمایی کرد. این دوچرخه ها که به رنگ بنفش و با طراحی مخصوص تیم ساخته شده، با قیمتی مناسب به هواداران فروخته می شود تا در زمان بازی های تیم تردد راحت تری در اطراف ورزشگاه داشته باشند. باشگاه در حال حاضر 2 پارکینگ مخصوص دوچرخه کنار ورزشگاه آرتمیو فرانکی ساخته است.

5- انتظار می رود که آندره آ دلاواله روز سه شنبه به ترنتینو سفر کند تا عملکرد تیمش در کمپ تمرینی موئنا را از نزدیک زیر نظر داشته باشد. دلاواله در مورد مسائل مربوط به بازار زمستانی نیز باید تصمیماتی را اتخاذ کند.

4- پس از شایعاتی که روز گذشته منتشر شد، امروز هم خبر های بسیار زیادی در مورد نزدیک بودن انتقال لوییجی سپه به فیورنتینا مطرح شد. این دروازه بان جوان آماده است تا قراردادی 1 ساله و قرضی را با ویولا به امضا برساند.

3- صحبت های پائولو سوسا: "من به گومز اعتقاد دارم، مخصوصا وقتی روی فرم باشد و از گلزنی او خوشحالم. او محبوب هواداران است و می خواهیم او بهترین او را به بهترین شرایط برسانیم. برای مهاجمی مثل او، چنین وضعیتی دشوار است و باید او را در موقعیت گلزنی قرار دهیم."

2- گاتزتا دلو اسپورت به تمجید از عملکرد ویولا در بازی دوستانه با ترنتینو پرداخته و بازی دیاخاته، گومز و ربیچ را مورد تحسین قرار داده است. برنامه های سوسا نیز یکی از اصلی ترین موضوعات بررسی از سوی گاتزتا بوده است.

والون بهرامی ستاره سوییسی تیم هامبورگ شب گذشته به طور رسمی راهی تیم واتفورد شد. این بازیکن که سابقه بازی در ویولا را نیز دارد، در آستانه بازگشت به فیورنتینا نیز قرار داشت.