اخبار :: اخبار باشگاه

ابراز اطمینان پاسکوال از موفقیت سوسا در فلورانس

2361 شماره اطلاع نامه : ابراز اطمینان پاسکوال از موفقیت سوسا در فلورانس 1394/04/22 ابراز اطمینان پاسکوال از موفقیت سوسا در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار ابراز اطمینان پاسکوال از موفقیت سوسا در فلورانس
ابراز اطمینان پاسکوال از موفقیت سوسا در فلورانس

ابراز اطمینان پاسکوال از موفقیت سوسا در فلورانس

مانوئل پاسکوال کاپیتان ویولا ابراز اطمینان کرد کادر فنی جدید تیم می تواند عملکرد مربی سابق را تکرار کند ولی با این حال حاضر است که تیم باز هم به رتبه چهارم جدول برسد.

دومین کنفرانس مطبوعاتی بازیکنان تیم فیورنتینا امروز طبق برنامه توسط مانوئل پاسکوال برگزار شد. کاپیتان ویولا که شب گذشته به موئنا رسیده و امروز اولین تمرینات خود را نیز انجام داد، به سالن کنفرانس مطبوعاتی موئنا رفته و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. قسمت های مهم صحبت های پاسکوال به شرح زیر می باشد:

"تا چند ماه پیش مطمئن نبودم که برای سال دوازدهم نیز در فیورنتینا حاضر باشم و حالا یک تیم بسیار خوب را در اختیار داریم. من توانایی این را دارم که یک سال دیگر نیز به طور کامل در سمت چپ زمین تیم بازی کنم. در سال 2006 ما در لیگ چهارم شدیم که ارزشی مانند قهرمانی داشت ولی سال گذشته با همین رتبه، به نظر رسید که تیم موفقی نبودیم. ما سه سال عالی را سپری کردیم و باید از همه بازیکنان و مربیان تشکر کنیم. حالا زمان یک شروع مجدد است تا بتوانیم باز هم کار های بزرگی انجام دهیم. مونتلا؟ مطمئن وقتی چنین مربی را از دست می دهیم باعث حسرت و ناراحتی می شود ولی من از دلایل جدایی او خبر ندارم."

"سوسا؟ به مربی جدید که یک بازیکن بزرگ نیز بوده است، خوش آمد می گویم. من شناخت زیادی از او ندارم و هنوز صحبتی با او نداشتم ولی مطمئن هستم با او نیز می توانیم عالی کار کرده و نتایخ خوبی کسب کنیم. صلاح؟ من در مورد او فقط چند عکس و چندین مطلب خواندم و اطلاع بیشتری ندارم. ما بازیکن بزرگی را از دست دادیم که به ما نشاط زیادی می داد و امیدوارم جانشین او بازیکنی باشد که حتی عملکرد بهتری در تیم داشته باشد. با این حال، رفتار او کمی باعث تعجب من شد. خروج ستارگان؟ بازیکنان بزرگی را از دست دادیم و می دانیم که چه کار هایی برای باشگاه انجام داده بودند ولی مطمئن هستم که مدیران باشگاه، بازیکنان مناسبی را جانشین آنها خواهند کرد."

"اهداف باشگاه؟ با توجه به سرمایه گزاری سایر تیم ها، من همین حالا حاضرم رتبه ی چهارم را داشته باشیم. قهرمانی واقعا کار راحتی نیست. گومز؟ ما هرگز به توانایی های او شک نداشتیم و گومز برای تیم ما یک بازیکن بسیار مهم به حساب می آید. ما امسال بار دیگر از صفر شروع می کنیم و امیدوارم گومز و روسی بتوانند به فرم گذشته خود بازگردند. بالوتلی؟ او یک بازیکن با استعداد است که می تواند شرایط بازی را تغییر دهد ولی تا زمانی که به طور رسمی بازیکنی از فیورنتینا نباشد نمی توانم نظر خاصی در مورد او بدهم. برناردسکی؟ در مورد تمدید قرارداد او چیزی نمی دانم ولی به او توصیه می کنم خیلی خوب با اطرافیانش مشورت کرده و سپس تصمیم بگیرد."