اخبار :: اخبار باشگاه

از نمایش تیم راضی هستم ؛ فقط در گلزنی موفق نبودیم

2364 شماره اطلاع نامه : از نمایش تیم راضی هستم ؛ فقط در گلزنی موفق نبودیم 1394/04/25 از نمایش تیم راضی هستم ؛ فقط در گلزنی موفق نبودیم اخبار باشگاه :: اخبار از نمایش تیم راضی هستم ؛ فقط در گلزنی موفق نبودیم
از نمایش تیم راضی هستم ؛ فقط در گلزنی موفق نبودیم

از نمایش تیم راضی هستم ؛ فقط در گلزنی موفق نبودیم

پائولو سوسا پس از تساوی تیمش در برابر تیم مجارستانی گیمروت گیور، ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش در این مسابقه، از آنها خواست که در مقابل دروازه قاطعانه تر عمل کنند.

تیم فیورنتینا شب گذشته دومین بازی تدارکاتی خود در کمپ تمرینی موئنا را نیز برگزار کرد که در پایان با وجود موقعیت های فراوان گلزنی، به تساوی بدون گل رسید. به همین دلیل سوسا از شاگردانش خواسته ضمن تکرار نمایش هایی این چنین، در مقابل دروازه نیز بهتر عمل کنند:

"ما به طور کامل بازی را در اختیار داشتیم ولی تیم حریف از نظر جسمانی بسیار آماده تر از ما بود. توپ در تمامی دقایق در اختیار ما بود و فقط به گل نرسیدیم که مشکل عدم تشنگی تیم برای گلزنی بود. با این حال از عملکرد تیم در میدان کاملا راضی هستم. من عاشق تمامی بازیکنانم هستم، چون آنها دقیقا همان چیزی که در تمرینات انجام داده بودیم را در میدان به نمایش گذاشته بودند. گومز؟ او بازیکن تیم ماست و ما همیشه باید او را در موقعیت گلزنی قرار دهیم. او در این روز ها خیلی تلاش می کند و تمرکز خود را روی فیورنتینا معطوف کرده است و تا زمانی که اینجا باشد، با هم کار خواهیم کرد. سپه؟ برای من رقایت در تیم مهم است و من در ابتدای فصل در مورد دروازه بان تیم تصمیم می گیرم."

"هیچ وقت با یک اشتباه نظرم را تغییر نخواهم داد ولی اگر زمانی یک بازیکن فرم خود را از دست بدهد، مطمئنا فرصت به دیگر دروازه بان تیم می رسد. روسی؟ خیلی خوب تمرین می کند و اگر همه چیز به خوبی پیش برود، مطمئنا در بازی بعدی بازی خواهد کرد. سیستم تیم؟ ما بازیکنانی داریم که در پست های زیادی توانایی بازی کردن دارند و این باعث خوشحالی من است ولی سیستم هایی وجود دارد که در آنها توازن بیشتری داریم. والرو؟ بورخا با توپ یا بدون تیم واقعا من را تحت تاثیر قرار می دهد و شخصیت فوق العاده ای دارد. ما تلاش می کنیم که به سایر بازیکنان کمک کنیم همانند او فکر کنند، چون او توانایی های خارق العاده ای دارد."