اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 25 تیر)

2365 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 25 تیر) 1394/04/25 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 25 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 25 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 25 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 25 تیر)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

رسمی: روزاتی و سلیفو در پروجا ؛ رسمی: ونوتی در برشا ؛ توافق برای خرید گیلبرتو

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

12- لورنزو ونوتی مدافع کناری جوان تیم فیورنتینا که در موئنا نیز به همراه سایر بازیکنان تیم حضور داشت، امروز به طور رسمی راهی برشا در سری بی شد. این بازیکن برای 1 فصل به طور قرضی به این تیم ملحق شده است.

11- امروز مذاکرات جدیدی بین تیم های فیورنتینا و گرمیو برای نهایی شدن انتقال والاس به فلورانس انجام خواهد شد. والاس اولین گزینه سوسا برای قلب خط میانی تیم جدید فیورنتینا خواهد بود.

10- از برزیل خبر رسیده که تیم بوتافوگو برای فروش گیلبرتو مدافع 22 ساله خود به تیم فیورنتینا راضی شده است. این بازیکن در دسامبر بدون قرارداد خواهد بود ولی ویولا قصد دارد 6 ماه زودتر این ستاره جوان را برای سمت راست خط دفاعی خود خریداری کند.

9- تمرینات روز گذشته تیم فیورنتینا یک میهمان ویژه داشت. فابیو لیورانی ستاره خلاق و خوش فکر سال های نه چندان دور تیم فیورنتینا برای دیدن تمرینات تیم سابق خود به موئنا سفر کرده است.

8- در این روز ها رقابت بسیار شدیدی بین تیم های سری آ برای جذب استفانو سابلی ستاره تیم باری آغاز شده است. فیورنتینا و آتالانتا اصلی ترین مشتری های این بازیکن به شمار می روند.

7- صحبت های مدیر برنامه جوزپه روسی: "پپیتو به طور کامل آماده است و امیدوارم فصل عالی را سپری کند. باید اینجا از مونتلا که همیشه حتی در سخت ترین شرایط، توجه ویژه ای به روسی داشت تشکر کنم. اما حالا دوران جدیدی با سوسا آغاز شده است و می دانم که فرد بسیار با انگیزه ای است."

6- آمیدو سلیفو بازیکن جوان تیم فیورنتینا نیز همانند آنتونیو روزاتی به طور رسمی راهی تیم پروجا شد. این بازیکن 23 ساله برای 1 فصل به طور قرضی راهی این تیم در سری بی خواهد شد.

5- پائولو سوسا از عملکرد لئوناردو کاپتزی راضی می باشد ولی قرارداد این بازیکن در پایان این فصل به اتمام می رسد و این بازیکن تنها در صورتی قرارداد خود را تمدید خواهد کرد که از ماندنش در فلورانس مطمئن باشد.

4- آنتونیو روزاتی دروازه بان تیم فیورنتینا به طور رسمی راهی تیم پروجا در سری بی شد: "من فرصت بازی پیدا نکردم ولی در فیورنتینا روز های خوبی را داشتم. از این فرصت جدید بسیار خوشحالم و قراردادی 3 ساله با پروجا امضا خواهم کرد. صلاح؟ ما در این مورد هرگز در رختکن صحبت نکردیم و فقط امیدوارم بهترین اتفاق برای ویولا و محمد رخ دهد. محمد زمانی که از چلسی آمد خیلی کم صحبت تر از چیزی بود که الان هست."

3- تیم های منچستر یونایتد و میلان برای جذب استفان ساویچ ابراز علاقه کرده اند. پیش از این نیز بایرن، زنیت و اتلتیکو مادرید تلاش خود برای خرید این مدافع جوان را شروع کرده بودند.

2- اولکساندر یاکوونکو بازیکن اوکراینی تیم فیورنتینا نیز وارد موئنا شد تا در کنار سایر بازیکنان به تمرین بپردازد. البته آینده این بازیکن به طور حتم جایی خارج از فلورانس خواهد بود.

1- خوان کمیلو زونیگا ستاره تیم ناپولی جدید ترین نام مطرح شده برای خط دفاعی تیم فیورنتینا می باشد. این بازیکن هنوز 2 سال دیگر با ناپلی ها قرارداد دارد ولی می تواند از این تیم جدا شود.