اخبار :: اخبار باشگاه

از خروج مونتلا متعجب شدم ؛ بازیکنان مهمی را از دست دادیم

2367 شماره اطلاع نامه : از خروج مونتلا متعجب شدم ؛ بازیکنان مهمی را از دست دادیم 1394/04/26 از خروج مونتلا متعجب شدم ؛ بازیکنان مهمی را از دست دادیم اخبار باشگاه :: اخبار از خروج مونتلا متعجب شدم ؛ بازیکنان مهمی را از دست دادیم
از خروج مونتلا متعجب شدم ؛ بازیکنان مهمی را از دست دادیم

از خروج مونتلا متعجب شدم ؛ بازیکنان مهمی را از دست دادیم

بورخا والرو ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا اعتراف کرده که از خروج وینچنزو متعجب شده ولی آنها به دنبال این هستند که زیر نظر سوسا عملکردی بهتر از گذشته را داشته باشند.

در 3 سال حضور وینچنزو مونتلا در فیورنتینا، بورخا والرو همواره یکی از ارکان اصلی ویولا به شمار می رفت و حالا از مثلث طلایی آکوییلانی-پیزارو-والرو در خط میانی بنفش ها، فقط این ستاره اسپانیایی در فلورانس باقی مانده است. والرو معتقد است با خروج آنها کار تیم سخت می شود ولی امیدوار است باشگاه جانشین های مناسبی برای آنها خریداری کند:

"همه ما از خروج مونتلا متعحب شدیم ولی این فوتبال است و شرایط تغییر می کنند. حالا ما یک مربی جدید داریم که همه چیز را به طور واضح برای ما مشخص می کند و در تمرینات خیلی صحبت می کند. در مقایسه با زمان مونتلا، خیلی چیز ها در تیم تغییر کرده و تفاوت های زیادی وجود دارد. ما به سختی تمرین می کنیم و هنوز فرصت زیادی تا شروع فصل باقی مانده است. ما باید بهتر از فصل پیش کار کنیم و مطمئنا در این راه نیاز به کمی شانس هم داریم."

"خروج ستارگان؟ ما به طور حتم جای خالی بازیکنانی مثل پیزارو و آکوییلانی را حس خواهیم کرد چون آنها بازیکنان فوق العاده ای بودند و در اتحاد رختکن نیز نقش زیادی داشتند. اما ما نباید به پشت سر نگاه کنیم و حالا زمان این است که به آینده توجه کنیم. امیدوارم بازیکنانی که برای جانشینی آنها خریداری می شوند به اندازه آنها مهم باشند. ما هر کاری می کنیم تا همیشه بهترین نمایش را در میدان داشته باشیم. ما به بازیکنان جوان تیم اعتماد زیادی داریم. افرادی مثل وچینو که من علاقه زیادی به بازی او دارم و فصل پیش نیز در امپولی همه را تحت تاثیر قرار داد."

"انتقادات گذشته؟ ارزش افراد در شرایط سخت مشخص می شود و ما نشان داده ایم که یک گروه عالی و موفق هستیم. تکرار موفقیت های گذشته حالا کار بسیار سختی شده چون تمام رقبا تقویت شده اند و این کار ما را خیلی دشوار می کند. روسی؟ او باید به فرم خودش باز گردد و به نظر می رسد زانویش کاملا خوب شده باشد. دیدن او در میدان برای همه ما یک نکته مثبت می باشد. فلورانس؟ من تصمیمی برای یک عمر گرفتم و می خواهم همیشه در فلورانس بمانم. فقط دو تیم می توانستند من را از اینجا خارج کنند که هیچ کدام نیز رخ نداد."