اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 2-0 کارپی ؛ پیروزی ویولا در روز بازگشت پپیتو به میادین

2369 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2-0 کارپی ؛ پیروزی ویولا در روز بازگشت پپیتو به میادین 1394/04/27 فیورنتینا 2-0 کارپی ؛ پیروزی ویولا در روز بازگشت پپیتو به میادین اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 2-0 کارپی ؛ پیروزی ویولا در روز بازگشت پپیتو به میادین
فیورنتینا 2-0 کارپی ؛ پیروزی ویولا در روز بازگشت پپیتو به میادین

فیورنتینا 2-0 کارپی ؛ پیروزی ویولا در روز بازگشت پپیتو به میادین

تیم فیورنتینا در روز بازگشت پپیتو روسی به میادین موفق شد در سومین و آخرین بازی خود در کمپ تمرینی موئنا تیم تازه صعود کرده به سری آ کارپی را با 2 گل شکست دهد.

پس از یک پیروزی و یک تساوی در دو دیدار قبلی، شاگردان پائولو سوسا پا به آخرین بازی تمرینی خود در ترنتینو گذاشته و در حالی که پپیتو روسی در 25 دقیقه پایانی مسابقه، بعد از بیش از1 سال به میدان بازگشته بود، حریف خود را شکست دادند. روسی بازگشت با شکوه خود را با یک پاس گل و نمایش فوق العاده عالی جشن گرفت. در این دیدار که با حضور 2000 نفر تماشاگر برگزار می شد، بنفش پوشان به خصوص در نیمه دوم نمایش بسیار خوبی داشتند و در نهایت با گل های ایلیچیچ و والرو موفق یه پیروزی شدند. دو ضربه به تیر توسط وچینو و گومز و همچنین موقعیت های از دست رفته دیگر نیز از نکات قابل توجه این مسابقه بودند.

سوسا برای این دیدار نیز مطابق بازی های قبلی، از دو ترکیب با دو سیستم متفاوت در هر دو نیمه استفاده کرده و به محک ستارگان خود پرداخت. از دیگر نکات جالب این بازی، حضور متوس رایدر بازیکن قرضی ویولا در تیم کارپی برای اولین بار مقابل تیم سابق خود بود. ضمن اینکه احمد حجازی مدافع مصری تیم نیز بنا بر تشخیص سوسا، در نیمه اول در پست هافبک دفاعی انجام وظیفه کرد. ماریو گومز هم در این بازی دو موقعیت عالی گلزنی را از دست داد تا در میان تعجب، مورد انتقاد شدید هواداران حاضر در ورزشگاه نیز قرار بگیرد. لوییجی سپه دروازه بان جدید تیم هم برای اولین بار شانس حضور در ترکیب تیم را بدست آورده و نمایش خوبی از خود ارائه کرد.
 

ترکیب نیمه اول (2-5-3):

تاتاروزانو – گونزالو – کامپورزه – ساویچ – خواکین – وچینو – حجازی – دیاخاته – پاسکوال – ایلیچیچ – گومز
 

ترکیب نیمه دوم (3-3-4):

سپه – تومویچ – باسانتا – باگادور – آلونسو – کاپتزی – بادلی – والرو – فاتزی - برناردسکی – ایلیچیچ (روسی)