اخبار :: اخبار باشگاه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 29 تیر)

2374 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 29 تیر) 1394/04/29 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 29 تیر) اخبار باشگاه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 29 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 29 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 29 تیر)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

سفر سوارز برای انجام تست های پزشکی ؛ ناراحتی ساویچ از ترک فلورانس ؛ تاتنهام به دنبال ایلیچیچ

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

12- ماریو سوارز خرید جدید تیم فیورنتینا بر خلاف انتظار، امروز وارد شهر میلان می شود تا تست های پزشکی خود را در این شهر انجام داده و سپس به سرعت برای پیوستن به سایر بازیکنان ویولا در تور امریکا آماده شود.

11- صحبت های استفان ساویچ: "روز های زیبای من در فیورنتینا به پایان رسید و من واقعا از ترک فلورانس و هم تیمی هایم ناراحت هستم. سال های فوق العاده ای را سپری کردم و حالا آماده ام که در اتلتیکو تجربه ای جدید را آغاز کنم. از رییس باشگاه، دانیله پراده و مجموعه باشگاه تشکر می کنم و امیدوارم فیورنتینا به تمام اهداف خود برسد. از حضور در اتلتیکو بسیار خوشحالم و منتظر می مانم تا بدانم سیمئونه از من چه می خواهد."

10- از آلمان خبر رسیده که تیم فیورنتینا برای جذب دنیس آئوگو ستاره تیم شالکه ابراز علاقه کرده است. این بازیکن توانایی بازی در چند پست را دارد ولی اصلی ترین پست بازی او در سمت چپ خط دفاعی می باشد.

9- پس از اینکه تیم فیورنتینا یک بار از انتقال فاکوندو رونکالیا به مارسی در آخرین لحظات جلوگیری کرده بود، حالا این تیم فرانسوی قصد دارد با پیشنهادی کمتر نسبت به دفعه قبلی برای جذب وی وارد عمل شود. رونکالیا تنها 1 سال دیگر با ویولا قرارداد دارد.

8- صحبت های اولی فبر مدیر برنامه ماریو گومز: "ما با تیم های زیاد از جمله بشیکتاش مذاکره کرده ایم ولی هنوز هیچ چیزی قطعی و نهایی نشده است." این صحبت های فبر در حالی مطرح شده که شب گذشته مدارک و تصاویری از نهایی شدن قرارداد گومز با بشیکتاش منتشر شده بود.

7- توضیحاتی در مورد ماریو سوارز خرید بعدی ویولا: ماریو سوارز متولد سال 87 میلادی که در قلب خط میانی بازی می کند و سابقه بازی در تیم های وایادولید، سلتاویگو و مایورکا را نیز در کارنامه خود دارد. این بازیکن تا امروز افتخاراتی چون قهرمانی اسپانیا، قهرمانی جام حذفی و سوپر کاپ اسپانیا، قهرمانی لیگ اروپا و سوپر کاپ اروپا را به همراه اتلتیکو بدست آورده است.

6- تیم تاتنهام انگلیس برای جذب یوزیپ ایلیچیچ ستاره چپ پای تیم فیورنتینا ابراز علاقه کرده است. لندنی ها قصد دارند برای این بازیکن اهل اسلوونی که در ماه های پایانی فصل یکی از بهترین نفرات ویولا به شمار می رفت، مبلغ 8 میلیون یورو پیشنهاد بدهند.

5- با افزایش شایعات مبنی بر خروج ماریو گومز از فیورنتینا، نام متیا دسترو بار دیگر به ویولا نزدیک شده است. البته باشگاه رم قصد ندارد تا پیش از بازگشت از اردوی تابستانی خود، در مورد آینده این بازیکن تصمیم گیری کند.

4- مبلغ حدود 10 میلیونی که تیم فیورنتینا از فروش استفان ساویچ بدست خواهد آورد، می تواند برای خرید میلینکویچ ساویچ هزینه کند. به احتمال زیاد دانیله پراده بار دیگر به بلژیک سفر خواهد کرد تا مذاکرات را ادامه دهد.

3- صحبت های جوزپه روسی: "حس بازگشت به میدان فوق العاده بود و این تازه آغاز کار برای من است. من به تلاش خود ادامه می دهم و افتخار می کنم اگر دوباره پیراهن آتزوری را بر تن کنم. من هیچ هدف شخصی تعیین نمی کنم و تمام فکر ما به موفقیت فیورنتینا می باشد. مدیر برنامه من باید در مورد تمدید قرارداد با باشگاه مذاکره کند. من هرگز به خروج از فوتبال فکر نکردم."

2- لا نازیونه گزارش داده که دو تیم اتلتیکو مادرید و فیورنتینا بر سر مبلغی بین 9 تا 10 میلیون و انتقال ماریو سوارز به فلورانس در ازای استفان ساویچ به توافق رسیده اند.

1- دو تیم فیورنتینا و لازیو پیشنهاد های خود برای جذب سرگی میلینکویچ ساویچ را به تیم خنک ارائه کرده اند و حالا این ستاره 20 ساله صرب باید برای آینده خود تصمیم گیری کند.