اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: استفان ساویچ به اتلتیکو مادرید پیوست

2375 شماره اطلاع نامه : رسمی: استفان ساویچ به اتلتیکو مادرید پیوست 1394/04/30 رسمی: استفان ساویچ به اتلتیکو مادرید پیوست اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: استفان ساویچ به اتلتیکو مادرید پیوست
رسمی: استفان ساویچ به اتلتیکو مادرید پیوست

رسمی: استفان ساویچ به اتلتیکو مادرید پیوست

تیم اتلتیکو مادرید اسپانیا به طور رسمی خبر خرید استفان ساویچ ستاره اهل مونته نگرو تیم فیورنتینا را اعلام کرد تا در مقابل نیز ماریو سوارز راهی ویولا شود.

مدافع 24 ساله تیم فیورنتینا 3 سال پیش در ازای بخشی از انتقال متیا ناستازیچ به منچستر سیتی، راهی فلورانس شد و حالا پس از سه سال بازی در بالاترین سطح در فیورنتینا، به تیم اتلتیکو مادرید پیوست. تیم فیورنتینا از فروش این مدافع بلند قامت، مبلغی در حدود 10 تا 12 میلیون دریافت کرده و ماریو سوارز هافبک اتلتیکو را نیز به خدمت گرفت.

صحبت های مدیر ورزشی تیم اتلتیکو: "ما از این توافق خیلی خوشحال و راضی هستیم چون استفان یک بازیکن با توانایی های زیاد و آینده ای فوق العاده می باشد. او با وجود اینکه جوان است، به دلیل بازی در لیگ های معتبری مثل صربستان، انگلیس و ایتالیا، تجربه زیادی دارد و خیلی سریع است. من مطمئنم که او می تواند چیز های زیادی را با خود به تیم ما بیاورد."