اخبار :: اخبار باشگاه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 31 تیر)

2378 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 31 تیر) 1394/04/31 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 31 تیر) اخبار باشگاه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 31 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 31 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 31 تیر)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

چلسی به دنبال ماریو گومز ؛ مصاحبه سوسا و روسی ؛ رسمی: گیلی در لچه

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

17- صحبت های اولکساندر یاکوونکو بازیکن تیم فیورنتینا: "همیشه فوتبال بلژیک را دنبال می کنم و بازگشت به این کشور محتمل می باشد. من همیشه مشتاق این بازگشت هستم و از آن استقبال می کنم."

16- صحبت های مدیر برنامه فابیو بورینی: "ما با فیورنتینا صحبت کرده ایم ولی در حال حاضر خبر جدیدی نیست. پیشنهاد های زیادی به ما رسیده و باید همه آنها را بررسی کرده و تصمیم گیری کنیم. ما و لیورپول تصمیمی مشترک خواهیم گرفت و هیچ تیمی نسبت به بقیه برتری خاصی ندارد."

15- نیکولو گیلی مدافع جوان تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی راهی دسته های پایین تر فوتبال ایتالیا و تیم لچه شد. این بازیکن سابق تیم جوانان فیورنتینا 1 سال به طور قرضی در این تیم توپ خواهد زد.

14- ماریو سوارز هافبک جدید فیورنتینا که شب گذشته خودش را به اردوی تیم در امریکا رساند، امروز اولین جلسه تمرینی خود را در کنار هم تیمی های جدیدش انجام داد. سوارز در این جلسه تمرینی اولین گل خود را نیز در یک بازی بین گروهی به ثمر رساند.

13- رقابت تیم های فیورنتینا و لازیو برای جذب سرگی میلینکویچ ساویچ به شدت ادامه دارد. خبرگزاری ها معتقدند این بازیکن علاقه دارد در لازیو توپ بزند ولی پیشنهاد ویولا برای جذب وی بسیار مناسب تر می باشد.

12- صحبت های خواکین سانچز: "از گلی که زدم خوشحالم ولی همیشه تیم اهمیت بیشتری دارد. ما باید خیلی زود به فرم خوبی برسیم اما هنوز در ابتدای راه هستیم. ما سه جام در پیش داریم و باید کاملا آماده شویم."

11- صحبت های پپیتو روسی: "با وجود شکست 2-4، عملکرد تیم خیلی خوب بود. ما همیشه بازی خوبی را ارائه کرده ایم و باید بدانیم که تیم هنوز در مرحله آماده سازی قرار دارد، پس می توانیم پیشرفت کنیم. پنالتی؟ من تمرکز زیادی روی توپ داشتم و ضربه را زدم. چندین ماه بود که پنالتی نزده بودم و لحظه بسیار سختی برای من بود ولی همه چیز به خوبی پیش رفت."

10- لا نازیونه گزارش داده که تیم فیورنتینا تلاشی جدی برای خرید جاناتان کالری مهاجم 21 ساله تیم بوکا جونیورز را آغاز کرده است. ارزش این بازیکن در حدود 2.5 میلیون تخمین زده می شود.

9- صحبت های پائولو سوسا پس از شکست در برابر PSG: "در یک چنین مسابقاتی همیشه فضای زیادی پیدا نمی شود. توانایی های فیزیکی و فردی بازیکنان تیم حریف برای ما مشکل ساز شد ولی ما عملکرد خوبی از نظر شخصیتی داشتیم. ما موقعیت های خوبی داشتیم که من از دیدن آنها خوشحالم. ما باید روز به روز در بازی بهتر شویم. روسی در حال آماده شدن است و در این بازی نیز عالی کار کرد."

8- صحبت های ماریو گومز: "من در دوره زمانی بسیار مهمی قرار دارم و باید ببینیم چه تصمیمی برای من و باشگاه فیورنتینا بهتر است ولی هنوز هیچ چیزی قطعی نشده است. من تمرین می کنم تا به بهترین فرم برسم. برای فردی مثل من که 90 کیلو وزن دارم، همیشه در بالاترین سطح تمرین کردن خیلی سخت است. زندگی من تغییری نمی کند ولی شاید تغییراتی در فوتبال من رخ بدهد."

7- صحبت های ماریو کونینی رییس باشگاه فیورنتینا: "ترکیب تیم تحولات زیادی خواهد داشت ولی اهداف ما یکسان باقی خواهد ماند. ماریو سوارز فقط اولین بازیکن از میان خرید های زیاد جدید تیم ما خواهد بود که به زودی از راه می رسند. مطمئنا از دست دادن ساویچ، ضربه بزرگی بود ولی تا پایان تابستان جای او پر خواهد شد."

6- ماریو سوارز بازیکن اسپانیایی جدید تیم فیورنتینا به جمع هم تیمی های خود در تور امریکا اضافه شده و اولین لحظات را در کنار بازیکنان ویولا سپری کرد.

5- دیوید پیزارو ستاره کهنه کار فصل پیش تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی قرارداد خود با تیم سانتیاگو واندررز را امضا کرد. این بازیکن 36 ساله که یکی از ارکان اصلی تیم مونتلا به شمار می رفت، جایی در برنامه های پائولو سوسا نداشت تا تصمیم به بازگشت به کشورش شیلی را بگیرد.

4- به نظر می رسد تیم بشیکتاش به تمامی توافقات لازم برای خرید ماریو گومز دست پیدا کرده و فقط جواب مثبت باشگاه فیورنتینا برای نهایی شدن این انتقال باقی مانده است.

3- رابطه دو تیم فیورنتینا و امپولی پس از انتقال های 1 سال اخیر بسیار عالی می باشد و حالا امپولی در نظر دارد تا پس از بیتانته، این بار میکله کامپورزه را نیز از ویولا به طور قرضی به خدمت بگیرد.

2- در حالی که بسیاری معتقدند آینده سرگی میلینکویچ ساویچ در تیم فیورنتینا رقم خواهد خورد ولی تیم لازیو آخرین تلاش خود برای جذب این بازیکن را انجام داده و قصد دارد مبلغ 8.5 میلیون به تیم خنک پیشنهاد دهد.

1- برخی از رسانه ها اعلام کرده اند خوزه مورینیو قصد دارد ماریو گومز را برای پیوستن به چلسی مجاب کند. حتی گفته شده که مربی پرتغالی چلسی تماس تلفنی هم با این مهاجم آلمانی برقرار کرده است.