اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: ماریو سوارز و گیلبرتو دو خرید جدید ویولا

2379 شماره اطلاع نامه : رسمی: ماریو سوارز و گیلبرتو دو خرید جدید ویولا 1394/05/01 رسمی: ماریو سوارز و گیلبرتو دو خرید جدید ویولا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: ماریو سوارز و گیلبرتو دو خرید جدید ویولا
رسمی: ماریو سوارز و گیلبرتو دو خرید جدید ویولا

رسمی: ماریو سوارز و گیلبرتو دو خرید جدید ویولا

باشگاه فیورنتینا به طور رسمی دو خرید جدید خود ماریو سوارز و گیلبرتو را معرفی کرد. سوارز در معاوضه با استفان ساویچ و گیلبرتو نیز برای 5 سال راهی فلورانس شدند.

دو تیم اتلتیکو مادرید و فیورنتینا چند روز پیش برای معاوضه استفان ساویچ و ماریو سوارز به علاوه 10 میلیون برای ویولا، به توافق رسیدند. ساویچ دو روز پیش به طور رسمی به عنوان بازیکن اتلتیکو معرفی شد و سوارز نیز پس از انجام تست های پزشکی خود و سفر به امریکا برای ملحق شدن به تور ویولا، سرانجام به طور رسمی به عنوان بازیکن جدید تیم فیورنتینا معرفی شد.

اما دیگر بازیکنان جدید تیم فیورنتینا که خریدی بی سر و صدا برای فلورانسی ها بود، یک بازیکن کمتر شناخته شده می باشد که توانایی بازی در کناره های زمین را دارد. این بازیکن 22 ساله از تیم بوتافوگو به خدمت گرفته شد و عضو تیم زیر 23 ساله های برزیل نیز می باشد. گلیبرتو موراس جونیور که به گیلبرتو معروف می باشد، با مبلغی در حدود 1 میلیون خریداری شده وقراردادی 5 ساله را با ویولا امضا کرده است.