اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 0-0 بنفیکا (ضربات پنالتی: 5-4) ؛ پیروزی برابر بنفیکا با درخشش لتزرینی

2381 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 0-0 بنفیکا (ضربات پنالتی: 5-4) ؛ پیروزی برابر بنفیکا با درخشش لتزرینی 1394/05/03 فیورنتینا 0-0 بنفیکا (ضربات پنالتی: 5-4) ؛ پیروزی برابر بنفیکا با درخشش لتزرینی اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 0-0 بنفیکا (ضربات پنالتی: 5-4) ؛ پیروزی برابر بنفیکا با درخشش لتزرینی
فیورنتینا 0-0 بنفیکا (ضربات پنالتی: 5-4) ؛ پیروزی برابر بنفیکا با درخشش لتزرینی

فیورنتینا 0-0 بنفیکا (ضربات پنالتی: 5-4) ؛ پیروزی برابر بنفیکا با درخشش لتزرینی

تیم فیورنتینا در دومین دیدار دوستانه خود در تور امریکا، پس از تساوی بدون گل در برابر بنفیکا، موفق شد این تیم را در ضربات پنالتی شکست دهد.

طبق برنامه از پیش تعیین شده، تیم فیورنتینا پس از شکست 2-4 در برابر PSG، در دومین دیدار خود در تور امریکا موفق شد تیم بنفیکا را در ضربات پنالتی و با تکیه بر درخشش لوکا لتزرینی سنگربان جوان خود شکست دهد. یاران مانوئل روی کاستا ستاره سابق تیم فیورنتینا، از دقیقه 66 این بازی با اخراج لوییزائو 10 نفره به کار ادامه می دادند ولی در نهایت در جریان بازی گلی به ثمر نرسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود.

پائولو سوسا برای این دیدار ترکیبی کامل از تر بازی مقابل رقیب فرانسوی را به میدان فرستاده بود ولی اثری از ماریو گومز در این بازی نبود. پپیتو روسی نیز که از ابتدای نیمه دوم وارد میدان شد، تنها 30 دقیقه بازی کرده و به دلیل برخوردی که با بازیکن حریف داشت، بار دیگر به نیمکت بازگشت. دو تیم در این دیدار موقعیت های زیادی داشتند ولی نکته جالب این بازی برخورد های شدید و کارت های زرد زیاد بود.

ماریو سوارز نیز برای اولین بار 15 دقیقه فرصت بازی برای ویولا را پیدا کرد. پس از تساوی در جریان بازی، کار به ضربات پنالتی کشیده شد. پاسکوال، بادلی، ایلیچیچ، ربیچ و سوارز ضربات پنالتی خود را به گل تبدیل کردند و در حالی که هر 4 ضربه ابتدایی بازیکنان بنفیکا نیز به گل تبدیل شده بود، در ضربه آخر این لوکا لتزرینی جوان بود که با مهار پنالتی مهدی کارسلا گونزالز، توانست پیروزی را برای تیمش به ارمغان بیاورد.
 

ترکیب تیم فیورنتینا:

سپه (لتزرینی) – تومویچ (دیاخاته) – گونزالو (پاسکوال) – باسانتا (رونکالیا) – خواکین (باگادور) – وچینو (بادلی) – والرو (حجازی) – آلونسو (فاتزی) – ایلیچیچ – برناردسکی – باباکار (روسی) ( ربیچ)