اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

پراده: بیش از این برای میلینکویچ منتظر نمی مانیم

2382 شماره اطلاع نامه : پراده: بیش از این برای میلینکویچ منتظر نمی مانیم 1394/05/03 پراده: بیش از این برای میلینکویچ منتظر نمی مانیم اخبار نقل و انتقالات :: اخبار پراده: بیش از این برای میلینکویچ منتظر نمی مانیم
پراده: بیش از این برای میلینکویچ منتظر نمی مانیم

پراده: بیش از این برای میلینکویچ منتظر نمی مانیم

دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا اعلام کرده که دیگر تلاشی برای جذب سرگی میلینکویچ ساویچ نخواهند داشت و این اتفاق در حالی رخ داده که این بازیکن امروز صبح در دفتر باشگاه فیورنتینا نیز حاضر شده بود.

حدود 2 هفته است که دو تیم فیورنتینا و لازیو برای جذب سرگی میلینکویچ ساویچ ستاره 20 ساله تیم خنک وارد یک دوئل بسیار جدی شده اند. در ابتدا لازیو از شانس بیشتری برای خرید این بازیکن برخوردار بود ولی سپس فیورنتینا توانست با ارائه یک پیشنهاد مناسب تر، همه شرایط لازم برای جذب وی را فراهم کند. شرایط به قدری خود پیش می رفت که این ستاره صرب امروز خودش را به دفتر باشگاه فیورنتینا رساند (تصویر خبر) تا قراردادش را امضا کند ولی ناگهان همه چیز تغییر کرده و او اعلام به زمان بیشتری برای فکر کردن نیاز دارد. این صحبت با واکنش تند دانیله پراده روبرو شده است:

"ما به توافق کامل با بازیکن و باشگاه خنک دست پیدا کردیم اما او امروز به اینجا آمده و اعلام کرد که هنوز مردد است. ما نمی توانیم بیش از این برای یک بازیکن 20 ساله منتظر بمانیم. ما لازم نیست برای آمدن هیچ بازیکنی به اینجا التماس کنیم. این بازیکن به طور واضح اعلام کرد که به زمان بیشتری برای فکر کردن نیاز دارد ولی هر کسی که به اینجا می آید باید با اطمینان کامل بیاید. شاید او مشکلاتی شخصی داشته و یا حتی باشگاهی دیگر پشت تصمیم او بوده است اما به هر حال این یک رفتار حرفه ای نبود و ما نمی توانیم با آن کنار بیاییم. در حال حاضر بیش از این دلیلی برای مذاکرات مجدد وجود ندارد و همه چیز برای ما به پایان رسیده است. والاس؟ گزینه های زیادی در لیست داریم و پس از بازی خوب مقابل بنفیکا، حالا بار دیگر فرصت بازگشت به بازار است. دوناتی؟ ما به خرید این بازیکن علاقه ای نداریم."