اخبار :: اخبار باشگاه

پراده خروج گومز از فلورانس را تایید کرد

2385 شماره اطلاع نامه : پراده خروج گومز از فلورانس را تایید کرد 1394/05/05 پراده خروج گومز از فلورانس را تایید کرد اخبار باشگاه :: اخبار پراده خروج گومز از فلورانس را تایید کرد
پراده خروج گومز از فلورانس را تایید کرد

پراده خروج گومز از فلورانس را تایید کرد

دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا تاکید کرده که این باشگاه در حال مذاکره برای فروش ماریو گومز می پیدا کردن یک جانشین مناسب برای وی می باشد.

در روز های اخیر بحث خروج ماریو گومز از فلورانس شکل بسیار جدی تری به خود گرفته و حتی برخی از رسانه ها از نهایی شدن انتقال وی به بشیکتاش خبر داده اند. اما دانیله پراده ضمن تایید این موضوع، اعلام کرد هنوز چیزی نهایی نشده است:

"ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک گزینه مناسب برای جانشینی گومز می باشیم ولی ابتدا باید فروش او را نهایی کنیم. نمایندگان باشگاه بشیکتاش در فلورانس هستند و به زودی ملاقاتی را با آنها برگزار خواهیم کرد تا ببینیم چه چیزی برای آینده ماریو بهتر است. برای خط حمله چند نام را در نظر داریم ولی باید با مربی تیم صحبت کنیم تا متوجه شویم کدام بازیکن بیشتر از بقیه مناسب سبک بازی تیم او می باشد."

"میلینکویچ ساویچ؟ اصول ما مشخص است، ما به دنبال هیچ بازیکنی نخواهیم رفت و بازیکنی می خواهیم که در تصمیم گیری قاطع باشد. صلاح؟ وکیل ما در حال کار روی آن موضوع می باشد. چیریچس؟ او بازیکنی نیست که مورد توجه ما باشد. ما مطمئن هستیم که تیم خوبی را خواهیم ساخت و ابتدا باید یک مدافع و یک هافبک را خریداری کنیم چون از نیاز های مربی تیم به خوبی مطلع هستیم. خانواده دلاواله همیشه عملکرد خوبی در فلورانس داشته اند."