اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 7 مرداد)

2387 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 7 مرداد) 1394/05/07 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 7 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 7 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 7 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 7 مرداد)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

آخرین روز حضور گومز در فلورانس؟ ؛ شروع مجدد تمرینات با بازگشت ماتی ؛ احتمال برگشت لیاییچ به فلورانس

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

12- امروز از یوان یسوس و فونتاس به عنوان نام های جدید ویولا برای خط دفاعی نام برده شد. مدافع برزیلی اینتر با ورود بازیکنان جدید جای کمی در ترکیب مانچو خواهد داشت و مدافع سلتاویگو نیز پس از دوران خود در این تیم می تواند جهشی بزرگ در حرفه خود را تجربه کند.

11- امروز اولین جلسه تمرینی تیم فیورنتینا در شهر فلورانس پس از کمپ تمرینی موئنا و تور امریکا برگزار شد. پائولو سوسا که یکی یکی ستارگان خود را در آستانه از دست رفتن می بیند، در این تمرین برای اولین بار ماتی فرناندز را در اختیار داشت.

10- امروز آخرین مذاکرات برای انتقال ماریو گومز به بشیکتاش انجام شد و انتظار می رود این بازیکن ظرف یکی دو روز آینده به طور رسمی به عضویت این تیم ترک در آید. این بازیکن که امروز راهی ترکیه شده بود، پس از نهایی کردن مذاکرات، به سرعت به فلورانس بازگشت که شاید آخرین روز حضور گومز در این شهر باشد چرا که به احتمال زیاد او بار دیگر فردا راهی ترکیه می شود.

9- آدم لیاییج ستاره تیم رم این روز ها شرایط مناسبی در تیم پایتخت نداشته و بسیاری معتقدند از این تیم جدا خواهد شد. به همین دلیل برخی مدعی شده اند او می تواند جانشینی برای محمد صلاح در فلورانس باشد، به خصوص اینکه ستاره مصری سابق ویولا در آستانه پیوستن به رم قرار دارد.

8- گاتزتا دلو اسپورت معتقد است جانشین ماریو گومز در فیورنتینا هیچ کدام از سامی مطرح شده مانند جیلاردینو، بالوتلی، بورینی یا دسترو نخواهند بود و سران باشگاه در نظر دارند تا یک خرید ناگهانی وغافلگیر کننده را داشته باشند.

7- رقابت برای خرید داویده آستوری همچنان ادامه دارد. فیورنتینا، یوونتوس و حتی رم همچنان تلاش می کنند تا این مدافع ملی پوش را به خدمت بگیرند که در این بین شانس ویولا بیش از سایرین به نظر می رسد.

6- گفته می شود پائولو سوسا اصرار زیادی برای جذب والاس ستاره برزیلی تیم گرمیو دارد ولی رییس این باشگاه مدعی شده قصد فروش ستاه جوان خود را ندارند چون تا سال آینده ارزش و قیمت این بازیکن به مراتب بالاتر خواهد رفت.

5- جزییاتی از قرارداد ماریو گومز با تیم بشیکتاش منتشر شده که البته رسمی نمی باشد. گفته می شود گومز برای هر بازی 15 هزار یورو دریافت خواهد کرد و در صورتی که 20 بازی برگزار کند 350 هزار یورو دیگر نیز پاداش خواهد گرفت. 250 هزار یورو پاداش به ثمر رساندن 20 گل در طول فصل می باشد و در صورت قهرمانی در لیگ و جام حذفی نیز به ترتیب 300 و 200 هزار یورو دیگر نیز دریافت خواهد کرد. دستمزد اصلی گومز نیز 3.5 میلیون یورو در سال می باشد.

4- بسیاری از رسانه های کشور ایتالیا از متیا دسترو ستاره جوان تیم رم به عنوان جانشین ماریو گومز در فلورانس یاد می کنند. احتمال این وجود دارد که امروز نیز مذاکراتی در این باره شکل گیرد.

3- پس از اعلام برنامه کامل رقابت های فصل جاری سری آ، پائولو سوسا مربی تیم فیورنتینا تنها مربی از بین 20 مربی حاضر در سری آ بود که هیچ صحبتی در مورد قرعه کشی تیمش نداشته است. این در حالی است که سوسا پس از انجام بازی های دوستانه نیز مصاحبه های کوتاهی را انجام داده بود و به نظر می رسد علاقه زیادی به صحبت رسانه ای نداشته باشد.

2- به نظر می رسد امروز روز انتقال ماریو گومز به تیم بشیکتاش ترکیه باشد. غیر از اینکه هواداران این تیم از همین حالا پیراهن های شماره 33 تیمشان با نام ماریو گومز را خریداری کرده اند، نمایندگان این باشگاه نیز در حال انجام آخرین مذاکرات می باشند.

1- رییس باشگاه اتلتیکو مادرید اسپانیا در صحبتی کوتاه ضمن تمجید از ماریو سوارز برای دوران طولانی حضور در این باشگاه، اعلام کرد او حالا به تیم و شهری معتبر و بزرگ پیوسته است. سوارز نیز در جواب این بیانیه از رییس تیم سابق خود تشکر کرده است.