اخبار :: اخبار باشگاه

به دنبال کسب افتخارات زیاد به همراه فیورنتینا هستم

2390 شماره اطلاع نامه : به دنبال کسب افتخارات زیاد به همراه فیورنتینا هستم 1394/05/09 به دنبال کسب افتخارات زیاد به همراه فیورنتینا هستم اخبار باشگاه :: اخبار به دنبال کسب افتخارات زیاد به همراه فیورنتینا هستم
به دنبال کسب افتخارات زیاد به همراه فیورنتینا هستم

به دنبال کسب افتخارات زیاد به همراه فیورنتینا هستم

ماریو سوارز بازیکن جدید تیم فیورنتینا ابراز امیدواری کرده ویولا تحت هدایت پائولو سوسا یک فصل عالی را سپری کرده و به موفقیت های زیادی دست پیدا کند.

بازیکن 28 ساله تیم فیورنتینا که هفته گذشته در معاوضه با استفان ساویچ از اتلتیکو مادرید به ویولا پیوست، امروز کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار کرده و در مورد اهداف خود از پیوستن به فیورنتینا صحبت کرده است:

"من یک دوره بسیار خوب را در فوتبال اسپانیا به پایان رساندم و هر جامی که می توانستم را فتح کردم. من به دنبال یک چالش جدید بودم و حالا مطمئنم که می توانیم در کنار هم به افتخارات مهمی دست پیدا کنیم. با بورخا والرو صحبت کردم و او چیز های خیلی خوبی در مورد پروژه تیم و این شهر برای من گفت. من متقاعد شدم که اینجا تیم خوبی داریم و همچنان می توانیم برای رسیدن به موفقیت های زیاد، پیشرفت کنیم. فیورنتینا در سال های اخیر نشان داده که می تواند فوتبال زیبایی را ارائه کند و حالا مربی جدیدی داریم که از ما خواسته به شدت به حریف فشار بیاوریم تا بتوانیم توپ را در اختیار بگیریم."

"یک تیم رقابتی را در اختیار داریم و می توانیم برای هر تیمی دردسر ساز شویم. من فکر می کنم که این یک فصل بسیار عالی برای فیورنتینا خواهد بود. فوتبال ایتالیا برای سالیان زیاد بهترین در دنیا بود، حالا بار دیگر نیز در حال پیشرفت می باشد و یک فوتبال سطح بالا است. من اینجا هستم تا بهترین نمایش را داشته باشم و در ایتالیا 6 یا 7 تیم برای رسیدن به لیگ اروپا رقابت می کنند. روسی؟ برای من، او یک بازیکن در کلاس جهانی است. او کاملا آماده شده و به خوبی تمرین می کند. هر روز بهتر می شود و مربی نیز بسیار خوش بین است. من واقعا امیدوارم او برای ابتدای فصل آماده شود چون یک بازیکن کلیدی برای ما می باشد."