اخبار :: اخبار باشگاه

مسی، نیمار و ماسکرانو غایبان بارسا در برابر ویولا

2391 شماره اطلاع نامه : مسی، نیمار و ماسکرانو غایبان بارسا در برابر ویولا 1394/05/10 مسی، نیمار و ماسکرانو غایبان بارسا در برابر ویولا اخبار باشگاه :: اخبار مسی، نیمار و ماسکرانو غایبان بارسا در برابر ویولا
مسی، نیمار و ماسکرانو غایبان بارسا در برابر ویولا

مسی، نیمار و ماسکرانو غایبان بارسا در برابر ویولا

نفرات تیم بارسلونا برای سفر به شهر فلورانس و برگزاری یک دیدار دوستانه با تیم فیورنتینا مشخص شد که در این بین اثری از لیونل مسی، نیمار و خاویر ماسکرانو دیده نمی شود.

بر اساس توافقی که چند ماه پیش انجام شده بود، دو تیم فیورنتینا و بارسلونا در روز یکشنبه 11 مرداد در آرتمیو فرانکی شهر فلورانس به مصاف هم خواهند رفت. لوییز انریکه مربی قهرمان اسپانیا و اروپا، برای این دیدار چند ستاره تیمش از جمله مسی، نیمار، دنی آلوز، کلودیو براوو و ماسکرانو که در رقابت های کوپا امریکا حضور داشتند را به همراه نیاورده تا برای دیدار های بعدی بارسا از آمادگی بیشتری برخوردار باشند.

ضمن اینکه آدریانو، ژرمی متیو و دوگلاس نیز شرایط جسمی مناسبی برای این بازی ندارند و آردا توران و الیکس ویدال خرید های جدید بارسا نیز نمی توانند این تیم را همراهی کنند. با این حال نفراتی چون اینیستا و سوارز در لیست بازیکنان دیده می شوند. دو تیم فیورنتینا و بارسلونا پیش از این در سال 2008 نیز در آرتمیو فرانکی به مصاف هم رفته بودند که در آن دیدار دوستانه با وجود گلزنی جام پائولو پاتزینی برای بنفش ها، شاگردان پپ گواردیولا مربی وقت بارسا به پیروزی 1-3 دست پیدا کردند.

اسامی بازیکنان دعوت شده از سوی لوییز انریکه برای نبرد با فیورنتینا:

تر اشتگن – ماسیپ – پیکه – راکیتیچ – سرجیو – پدرو – اینیستا – سوارز – رافینیا – بارترا – آلبا – سرجی روبرتو – ورمالن – ساندرو – مونیر – هلیلویچ – سمپر - گومباو