اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

حضور آستوری و گیلبرتو در تست های پزشکی

2393 شماره اطلاع نامه : حضور آستوری و گیلبرتو در تست های پزشکی 1394/05/12 حضور آستوری و گیلبرتو در تست های پزشکی اخبار نقل و انتقالات :: اخبار حضور آستوری و گیلبرتو در تست های پزشکی
حضور آستوری و گیلبرتو در تست های پزشکی

حضور آستوری و گیلبرتو در تست های پزشکی

داویده آستوری و گیلبرتو دو خرید جدید تیم فیورنتینا امروز با حضور در کلینیک کارجی، تست های پزشکی خود پیش از پیوستن به ویولا را با موفقیت پشت سر گذاشتند.

تیم فیورنتینا که در تابستان ستارگان زیادی را از دست داده، با پیروزی شب گذشته برابر بارسلونا، هواداران خود را امیدوار کرد و حالا با حضور آستوری و گیلبرتو در فلورانس، هواداران می توانند نسبت به تابستانی بهتر خوش بین باشند. البته خرید رسمی خرید گیلبرتو پیش از این اعلام شده بود ولی این بازیکن برزیلی پس از انجام کار های اداری لازم به ایتالیا سفر کرد و پس از اینکه شب گذشته به همراه آستوری در ورزشگاه حاضر بوده و شاهد برد ارزشمند تیم جدیدشان در برابر بارسلونا بودند، امروز به کلینیک کارجی رفته و تست های پزشکی خود را انجام دادند.
 

هر دو بازیکن مصاحبه هایی را انجام داده اند که به آنها اشاره خواهیم کرد:

داویده آستوری: "واقعا خوشحالم که برای شروع این تجربه جدید در اینجا هستم. من باید با مربی و باشگاه صحبت کنم و امیدوارم خیلی زود به تمرینات اضافه شوم."

گیلبرتو: "من یک بازیکنی هستم که توانایی های تهاجمی خوبی دارم ولی همزمان، دفاع کردن هم بسیار مهم است. من اینجا هستم تا پیشرفت کنم چون هنوز جوانم و می خواهم به بازیکنی کامل تبدیل شوم. حضور در اروپا برای من یک رویا بود و همیشه آرزوی آن را داشتم. از حضور در فلورانس خوشحالم و هر کاری برای درخشش در این پیراهن انجام خواهم داد."