اخبار :: اخبار باشگاه

استقبال سوسا از بازی برابر بزرگان اروپا

2396 شماره اطلاع نامه : استقبال سوسا از بازی برابر بزرگان اروپا 1394/05/14 استقبال سوسا از بازی برابر بزرگان اروپا اخبار باشگاه :: اخبار استقبال سوسا از بازی برابر بزرگان اروپا
استقبال سوسا از بازی برابر بزرگان اروپا

استقبال سوسا از بازی برابر بزرگان اروپا

پائولو سوسا مربی پرتغالی تیم فیورنتینا در آستانه دیدار با چلسی در لندن، از برگزاری بازی هایی در این سطح استقبال کرده و ابراز امیدواری کرد تیمش از این مسابقات برای پیشرفت کردن استفاده کند.

تیم فیورنتینا که در تابستان دیدار های دوستانه بزرگی را در برابر PSG، بنفیکا و حتی بارسلونا برگزار کرده، چهارشنبه شب نیز در لندن به مصاف شاگردان خوزه مورینیو خواهد رفت. پائولو سوسا پیش از این بازی اعلام کرده حضور در چنین مسابقاتی می تواند بهترین فرصت برای پیشرفت تیم باشد:

"فقط با برگزاری بازی هایی در چنین سطح ما می توانیم از نظر تیمی و فردی پیشرفت کنیم. ما باید از این سختی ها، بیشترین استفاده را داشته باشیم و تیمی مثل چلسی می تواند به ما کمک کند تا توانایی ها و محدودیت هایمان را متوجه شویم و بتوانیم سطح عملکرد تیم را بالا ببریم. از روز اول حضور من در ویولا، همه بازیکنان انگیزه و اشتیاق باورنکردنی را برای تمرین کردن از خود نشان دادند و من از این بابت خوشحالم."

"این تیم بازتاب ارزش های این شهر و این هواداران می باشد و ما می دانیم که بسیاری از هواداران تلاش سختی را داشتند و پول زیادی را هزینه کردند تا برای بازی برابر چلسی در لندن باشند و عشق خود به ویولا را نشان دهند. ما باید روحیه فداکاری آنها را دریافت کرده و وارد زمین کنیم. من امیدوارم بتوانیم کاری کنیم که هواداران بیش از این به تیمشان افتخار کنند. من امیدوارم همکاری با اسپانسر جدید به خوبی پیش برود و هواداران از محصولات آن لذت ببرند."