اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 23 مرداد)

2407 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 23 مرداد) 1394/05/23 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 23 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 23 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 23 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 23 مرداد)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

رسمی: نیکولا کالینیچ مهاجم جدید ویولا ؛ دونساه در صدر لیست خرید فیورنتینا ؛ فلورانس بهترین مکان برای والرو

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

13- تیم فیورنتینا پس از پیروزی در دیدار دوستانه برابر تیم لوچزه، خبر خرید نیکولا کالینیچ را به طور رسمی اعلام کرد. این بازیکن 27 ساله 20 بازی ملی و 6 گل زده ملی نیز در کارنامه خود دارد.

12- صحبت های دانیله پراده در مورد گیلبرتو: "یکی از بازیکنانی است که ما برای آینده باشگاه روی او حساب باز کرده ایم. 1 سال بود که او را زیر نظر داشتیم و مطمئن شدیم که تمام ویژگی های لازم برای بازی در ایتالیا و فلورانس را دارد. او من را به یاد کافو می اندازد."

11- صحبت های مدیر برنامه بورخا والرو: "هر سال بازیکنان جدید خریداری می شوند و این رقابت در تیمی مثل فیورنتینا، برای بورخا بسیار خوب است. او مثل همیشه برای کسب جای ثابت تلاش خواهد کرد و خوشحال است که تیم قدرتمند شده است. آینده والرو هم از نظر شخصی و هم ورزشی، در فلورانس رقم خواهد خورد. هر کس باید جایی مناسب برای زندگی خود پیدا کند و فکر می کنم فلورانس بهترین مکان برای والرو می باشد."

10- انتقال گوخان اینلر به تیم لستر تقریبا قطعی شده و حالا فیورنتینا توجه خود را معطوف بلریم زمیلی هم وطن وی کرده است. ارگیس کاسه، پیتیم کاسامی، گادفرد دونساه و لوکا چیگارینی دیگر اسامی موجود در لیست خرید ویولا می باشند.

9- جوزپه روسی، خوما باباکار و حالا نیکولا کالینیچ 3 مهاجم مرکزی تیم فیورنتینا برای فصل آینده خواهند بود ولی بسیاری از خبرگزاری ها معتقدند کار ویولا در خط حمله در همین به پایان نخواهد رسید و به احتمال زیاد از بین فابیو بورینی و دیگو فاریاس، یک نفر دیگر نیز به جمع مهاجمان فیورنتینا اضافه خواهد شد.

8- لا نازیونه اعلام کرده که تیم فیورنتینا پس از قطعی کردن خرید نیکولا کالینیچ، 2 یا 3 بازیکن دیگر را نیز خریداری خواهد کرد و سپس بعد از بازی با میلان در هفته اول رقابت های سری آ، آخرین خرید خود را نیز انجام خواهد داد. بورینی، کاسامی و فاریاس اسامی مطرح شده از سوی لا نازیونه می باشند.

7- گادفرد دونساه حالا به اصلی ترین گزینه دانیله پراده برای خرید در خط میانی تبدیل شده است. این بازیکن 19 ساله که پیشنهاد های بسیار خوب و جدی از یوونتوس و بولونیا نیز دارد، ارزشی در حدود 8 میلیون یورو دارد.

6- جزییات قرارداد نیکولا کالینیچ با فیورنتینا فاش شده است. ویولا مبلغ 5 میلیون به تیم دنیپرو برای خرید این بازیکن پرداخت کرده و برای 4 سال نیز دستمزدی 1.2 میلیونی به این بازیکن اهل کرواسی خواهد داد.

5- دانیله پراده مذاکرات جدی خود را با مینو رایولا مدیر برنامه پیتیم کاسامی هافبک سوییسی المپیاکوس یونان آغاز کرده است. رابطه بسیار خوب سران ویولا با رایولا باعث شده تا همگان نسبت به این انتقال امیدوار باشند.

4- صحبت های مدیر برنامه لوکا چیگارینی: "من می دانم که تیم فیورنتینا به این بازیکن علاقه دارد ولی تا امروز مذاکره ای در این مورد شکل نگرفته است. لوکا در آتالانتا راحت است ولی اگر پیشنهادی از تیم بزرگی مثل فیورنتینا برسد، برگامو را ترک خواهد کرد."

3- چند ستاره جوان ویولا در آستانه خروج از فلورانس می باشند. سدریک گوندو از ترنانا پیشنهاد داشته و ویرتوس انتلا به فاتزی و حجازی فکر می کند. ضمن اینکه لئوناردو کاپتزی نیز در آستانه انتقال به تیم کروتونه قرار دارد.

2- از شیلی خبر رسیده که ماتی فرناندز به زودی قرارداد جدید 3 ساله خود با فیورنتینا را به امضا خواهد رساند تا شایعات در مورد خروج او به طور کامل از بین بروند.

1- گفته می شود تیم ایبار اسپانیا برای خرید احمد حجازی از فیورنتینا به توافق رسیده است. این در حالی است که چند تیم از ایتالیا نیز این بازیکن مصری ویولا را زیر نظر دارند.