اخبار :: اخبار بازی ها

لوچزه 0-3 فیورنتینا ؛ یک پیروزی دیگر در حضور 90 دقیقه ای روسی

2408 شماره اطلاع نامه : لوچزه 0-3 فیورنتینا ؛ یک پیروزی دیگر در حضور 90 دقیقه ای روسی 1394/05/24 لوچزه 0-3 فیورنتینا ؛ یک پیروزی دیگر در حضور 90 دقیقه ای روسی اخبار بازی ها :: اخبار لوچزه 0-3 فیورنتینا ؛ یک پیروزی دیگر در حضور 90 دقیقه ای روسی
لوچزه 0-3 فیورنتینا ؛ یک پیروزی دیگر در حضور 90 دقیقه ای روسی

لوچزه 0-3 فیورنتینا ؛ یک پیروزی دیگر در حضور 90 دقیقه ای روسی

تیم فیورنتینا در ادامه روند پیروزی های تابستانی خود و در حالی که پس از یک سال و نیم بار دیگر جوزپه روسی را برای 90 دقیقه در میدان می دید، موفق شد تیم لوچزه را در دیداری دوستانه با 3 گل شکست دهد.

مطابق برنامه، تیم فیورنتینا دو دیدار دوستانه پیاپی در دو روز را برگزار خواهد کرد که در اولین آن، در خانه تیم لوچزه با 3 گل به پیروزی رسید. بازی دوم تیم نیز فردا در برابر تیم یونانی ایراکلیس برگزار خواهد شد. اما پائولو سوسا در این بازی از ترکیبی تقریبا کامل در میدان استفاده کرده و تیمش را با سیستم 1-3-2-4 روانه میدان کرده بود که روسی پشت سر باباکار بازی می کرد و داویده آستوری نیز اولین بازی خود با لباس تیم جدیدش را انجام می داد. سه گل این بازی توسط گونزالو و ربیچ در نیمه اول و خواکین در نیمه دوم به ثمر رسیدند.

از دیگر نکات این بازی می توان به حضور 90 دقیقه ای پپیتو روسی در میدان اشاره کرد که این امر پیش از این در دسامبر 2013 به وقوع پیوسته بود و این موضوع نشان از آمادگی روسی برای شروع فصل دارد. بهترین های این میدان بادلی، ربیچ، خواکین و لتزرینی بودند و در مقابل، رونکالیا، آلونسو، تاتاروزانو و باباکار نمایش دلچسبی را ارائه نکردند. داویده آستوری نیز در اولین بازی خود نمایشی مناسب داشت. حالا شاگردان سوسا باید برای بازی فردا در برابر ایراکلیس آماده شوند که به احتمال این مربی پرتغالی تغییرات فراوانی را در ترکیب خود ایجاد خواهد کرد.
 

ترکیب تیم فیورنتینا در این بازی (1-3-2-4):

تاتاروزانو (لتزرینی 66) – رونکالیا – گونزالو – آستوری (فاتزی 66) (دیاخاته 76) – آلونسو – بادلی – والرو – خواکین (گیلبرتو 82) – روسی – ربیچ (یاکوونکو 76) – باباکار (بانگو 82)