اخبار :: اخبار باشگاه

آمادگی کالینیچ برای پر کردن جای گومز

2413 شماره اطلاع نامه : آمادگی کالینیچ برای پر کردن جای گومز 1394/05/28 آمادگی کالینیچ برای پر کردن جای گومز اخبار باشگاه :: اخبار آمادگی کالینیچ برای پر کردن جای گومز
آمادگی کالینیچ برای پر کردن جای گومز

آمادگی کالینیچ برای پر کردن جای گومز

نیکولا کالینیچ مهاجم جدید تیم فیورنتینا مدعی شده هیچ ترسی از انتظارات زیاد هواداران و پر کردن جای ستاره بزرگی چون ماریو گومز در ترکیب ویولا ندارد.

تیم فیورنتینا پس از فروش ماریو گومز، برای مدتی به دنبال خرید یک مهاجم جایگزین بود و در نهایت با درخواست پائولو سوسا، این نیکولا کالینیچ بود که شانس حضور در فلورانس را پیدا کرد. این بازیکن در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود به عنوان بازیکن جدید فیورنتینا حاضر شده و صحبت های زیر را مطرح کرد:

"زمانی که متوجه شدم تیم فیورنتینا خواستار من است، تمام تلاشم را انجام دادم تا به این تیم ملحق شوم. من رویای بازی در فوتبال ایتالیا را داشتم و حالا بسیار خوشحالم که این اتفاق رخ داده است. من نمی توانم در مورد خودم نظری داشته باشم و ترجیح می دهم عملکرد من در میدان دیده شود. فشار زیادی روی من نیست، من یک مهاجم هستم و این طبیعی است که همه از من انتظار گلزنی داشته باشند چون این وظیفه من است. همه ما گومز را به خوبی می شناسیم و فکر می کنم فوتبال ایتالیا برای او مناسب نبود. من نیز باید خودم را با این لیگ تطبیق بدهم و برای این کار نیز آماده ام و هیچ ترسی از پر کردن جای مهاجم بزرگی چون گومز ندارم."

"پائولو سوسا خواستار یک فوتبال سراسر تهاجمی است و من این را دوست دارم. رقابت با سایر مهاجمان تیم نیز برای من مفید است. شماره 9؟ من از کودکی به این شماره علاقه داشتم و همیشه سعی کردم آن را بر تن کنم. می دانم که هواداران فیورنتینا بسیار متعصب هستند و همیشه از تیم خود حمایت می کنند. فیورنتینا در دیدار های دوستانه نشان داده که تیم قدرتمندی است و فکر می کنم فصل فوق العاده خوبی را داشته باشیم. خواکین؟ او همیشه ارزش های خود را ثابت کرده و همواره در بالاترین سطح فوتبال اروپا حضور داشته است."

"مطمئنا خروج او یک ضربه سنگین برای تیم خواهد بود ولی با این حال امیدوارم که بماند و به فیورنتینا کمک کند. اولین گل؟ خیلی خوشحالم که در اولین بازی خودم برای ویولا گلزنی کردم. این گل به من اعتماد به نفس زیادی برای ادامه کار می دهد ولی من به تعداد گل های زده در طول فصل فکر نمی کنم چون اولویت اصلی، موفقیت تیم می باشد و من هم سعی می کنم در این راه کمک کنم. مطمئنا حضور در فیورنتینا یک گام بزرگ در زندگی ورزشی من می باشد و اگر بتوانم در اینجا عملکرد خوبی داشته باشم، می توانم به تیم ملی کرواسی هم برسم."