اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 2-0 میلان ؛ شروع قاطعانه ویولا در سری آ

2418 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2-0 میلان ؛ شروع قاطعانه ویولا در سری آ 1394/06/01 فیورنتینا 2-0 میلان ؛ شروع قاطعانه ویولا در سری آ اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 2-0 میلان ؛ شروع قاطعانه ویولا در سری آ
فیورنتینا 2-0 میلان ؛ شروع قاطعانه ویولا در سری آ

فیورنتینا 2-0 میلان ؛ شروع قاطعانه ویولا در سری آ

فیورنتینا 2-0 میلان

گل ها:

مارکوس آلونسو (38) - یوزیپ ایلیچیچ (پ 56)

شاگردان پائولو سوسا با گل های مارکوس آلونوسو و یوزیپ ایلیچیچ و کسب یک پیروزی 2-0 در برابر تیم 10 نفره میلان، اولین گام در رقابت های فصل جدید سری آ را با قاطعیت برداشتند.

تیم فیورنتینا در حالی به اولین بازی خود در سری آ قدم می گذاشت که پائولو سوسا مدعی شده بود تیم با مشکلات زیادی روبرو می باشد ولی در هر صورت نمایش فلورانسی ها نشان داد که آنها توانایی غلبه بر این مشکلات را دارند. در این بازی بنفش پوشان در محموع عملکرد بسیار بهتری نسبت به رقیب خود داشتند و پس از اخراج روردیگو الی در نیمه اول که به دلیل دو خطا روی کالینیچ ایجاد شد، تسلط ویولا بر میدان افزایش پیدا کرد. میلانی ها نیز تلاش زیادی برای زدن حداقل یک گل در این بازی از خود نشان دادند ولی عملکرد خوب تیم میزبان در کار های دفاعی، این اجازه را به آنها نداد.

پائولو سوسا برای این بازی در حالی همانند دو بازی آخر تدارکاتی خود از سیستم 1-3-2-4 استفاده کرد که گیلبرتو و کالینیچ دو خرید جدیدش را نیز در میدان قرار داده بود ولی سپه، آستوری و سوارز روی نیمکت حضور داشتند. ماتی، وسینو، پاسکوال و روسی نیز بازی را از روی نیکمت دنبال کردند و خواکین نیز به دلیل مصدومیت در میان نفرات تیم دیده نمی شد. در سمت مقابل سینیسا میهایلویچ در برابر تیم سابق خود از مثلث لوییز آدریانو، هوندا و باکا در خط حمله بهره برده و مدافع گران قیمت خود السیو رومانیولی را نیز در ترکیب قرار داده بود. چرچی، متری و مونتولیوو دو بازیکن سابق ویولا نیز خارج از میدان حضور داشتند.

گل های این بازی توسط مارکوس آلونسو از روی یک ضربه ایستگاهی و یوزیپ ایلیچیچ با یک ضربه پنالتی بدست آمدند ولی کالینیچ و ایلیچیچ دو موقعیت تک به تک را نیز در مقابل دیگو لوپز از دست دادند. در سمت مقابل تیم میلان حتی یک ضربه به چارچوب هم نداشت و هرگز نتوانست موقعیت خاصی را برای گلزنی ایجاد کند. نکته مهم دیگر این بازی نیز نیمکت نشینی 90 دقیقه ای جوزپه روسی بود. با این نتیجه تیم فیورنتینا به جمع تیم های 3 امتیازی هفته اول پیوست و حالا باید برای بازی خارج از خانه برابر تورینو آماده شود. تورینو در این هفته در خانه تیم فروزینونه به برتری 1-2 دست پیدا کرد.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (1-3-2-4):

تاتاروزانو (5.5) – تومویچ (6) – گونزالو (7.5) – رونکالیا (6) - آلونسو (6.5) – بادلی (7) – والرو (6.5) – گیلبرتو (6) – ایلیچیچ (8) – برناردسکی (6.5) – کالینیچ (7) / آستوری (6) – سوارز (6) – ماتی (-) / سوسا (7.5)
 

ترکیب تیم میلان (3-3-4):

لوپز – دی سیلیو – الی – رومانیولی – آنتونلی – دی یانگ – برتولاکی (نوچرینو) – بوناونتورا – آدریانو – هوندا (زاپاتا) – باکا (چرچی)