اخبار :: اخبار باشگاه

چرا نمی خواهند من خوشحالم باشم؟

2421 شماره اطلاع نامه : چرا نمی خواهند من خوشحالم باشم؟ 1394/06/03 چرا نمی خواهند من خوشحالم باشم؟ اخبار باشگاه :: اخبار چرا نمی خواهند من خوشحالم باشم؟
چرا نمی خواهند من خوشحالم باشم؟

چرا نمی خواهند من خوشحالم باشم؟

خواکین سانچز ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا سرانجام سکوت را شکسته و اعلام کرد بیش از این نمی تواند برای فیورنتینا بازی کند چون فقط می خواهد به تیم بتیس بازگردد.

در طول 1 ماه اخیر شایعات بسیار زیادی در مورد بازگشت احتمالی خواکین به خانه مطرح شده بود ولی هر دفعه نظرات متفاوتی را از سران باشگاه فیورنتینا شاهد بودیم. این داستان به قدری طولانی و خسته کننده شده بود که در نهایت این بازیکن کهنه کار سکوت خود را شکسته و مصاحبه ای طولانی را با فیرنزه ویولا انجام داد. خواکین که به نظر می رسد به شدت از دست سران باشگاه ناراحت و عصبانی می باشد، تمامی نا گفته های خود را به میان آورده است:
 

"من تصمیم خودم را گرفته ام و می خواهم به خانه برگردم. من فقط می خواهم به بتیس بازگردم و بیش از این نمی توانم برای فیورنتینا بازی کنم. می خواهم تمام حقیقت را برای شما بگویم، هرگز فکر نمی کردم شرایط بدین ترتیب پیش برود و واقعا نمی توام درک کنم چرا آنها (سران باشگاه) این کار ها را انجام می دهند. همه در مورد من صحبت می کنند ولی کسی واقعیت را نمی نویسد. من از سال گذشته و زمانی که به تنهایی تمرین می کردم در لیست فروش قرار داشتم. نمی دانم چرا حالا نظر آنها تغییر کرده است و واقعا نمی توانم بفهمم چرا چنین کاری با من، هم تیمی هایم و هوادارانی که همیشه از من حمایت کرده اند، انجام می دهند."

"هواداران در خیابان جلوی من را می گیرند و می گویند "نمی دانیم چرا تو می خواهی به خانه بروی" و من نیز نمی دانم چرا باشگاه نمی تواند این موضوع را درک کند. من تصمیمم را گرفته ام، من در لیست فروش بودم و این طبیعی است که برای آینده خودم تصمیم بگیرم. هیچ کس برای من تصمیم نگرفت، من خودم می خواهم که به خانه برگردم. من می خواهم به (شهر) سویا بازگردم چون در آنجا خوشحال خواهم بود. شاید مشکل اینجاست که هیچ کس از من نخواست که بمانم و همیشه به من گفتند که در لیست فروش قرار داری، پس من هم تصمیم گرفتم به بتیس بروم. قلب من در آن شهر است و من نمی توانم با این شرایط بازی کنم و بازیکن مفیدی برای فیورنتینا باشم."

"آنها حتی می خواستند در ژانویه سال پیش هم من را بفروشند ولی من ماندم چون می دانستم هنوز می توانم بازیکن مهمی برای تیم باشم. اما حالا همه چیز فرق کرده، من دلتنگ خانه، خانواده ام، شهرم و تیم بتیس هستم. نظر سوسا؟ شاید این مشکلات به این دلیل پیش آمد که او همیشه خواستار ماندن من بود. من شرایط را درک می کنم اما وضعیت حالا به شکلی شده که منطقی نیست. هواداران به من اطمینان خاطر دادند که می توانم با آرامش از فلورانس بروم چون توانستم راه خودم به قلب آنها را پیدا کنم و این کار را با رفتار حرفه ای و بازی های خودم انجام دادم. این تنها چیزی است که من را خوشحال می کند. من می خواهم داستان حضورم در اینجا با همین تصویر خوب و زیبا به پایان برسد نه با ناراحتی و خاطره بد."

"اجازه باشگاه برای خروج؟ اگر آنها باهوش باشند و آدم های خوبی باشند این اجازه را به من می دهند. آنها باید بدانند من یک بازیکن با 16 سال سابقه بازی هستم و حالا لیاقت بازگشت به خانه را دارم. من در طول 2 سال حضورم در فیورنتینا، همه کار برای این پیراهن انجام دادم. درست از روزی که بتیس را ترک کردم، قصد بازگشت به این تیم را داشتم و این تصمیمی بود که با قلبم گرفته بودم. من فکر نمی کردم وضعیت تا این حد بهم ریخته بشود، آنها من را در لیست فروش قرار داده بودند و من برای 2 ماه تنها تمرین می کردم و هیچ کس سراغی از من نگرفت. من همیشه نشان دادم که می خواهم برای فیورنتینا بازی کنم، همان طور که حالا می خواهم به بتیس بازگردم پس چرا آنها نباید اجازه بدهند من خوشحال باشم؟"