اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 3 شهریور)

2422 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 3 شهریور) 1394/06/03 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 3 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 3 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 3 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 3 شهریور)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

رسمی: خایمه بائز بازیکنان جدید ویولا ؛ تمدید قرارداد لتزرینی ؛ انتقال رسمی گوندو به ترنانا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


12- خوان کوادرادو ستاره سابق تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی از چلسی راهی یوونتوس شد. گادفرد دونساه ستاره جوان کالیاری نیز در نهایت تیم بولونیا را برای ادامه فعالیت انتخاب کرده و با رد پیشنهاد فیورنتینا، یوونتوس و ناپولی، به طور رسمی با تیم تازه صعود کرده به سری آ قرارداد امضا کرد.

11- لوکا لتزرینی دروازه بان جوان تیم فیورنتینا قرارداد خود با این تیم را تا سال 2018 به طور رسمی تمدید کرد. این دروازه بان مستعد، پیشنهاد های بسیار زیادی دارد ولی به نظر می رسد سوسا نیز قصد دارد همانند مونتلا، از این بازیکن جوان به عنوان دروازه بان سوم خود در کنار تاتاروزانو و سپه بهره ببرد.

10- صحبت های خایمه بائز: "من چهارشنبه به فلورانس می رسم و قراردادی 5 ساله را امضا خواهم کرد. من همیشه رویای بازی در اروپا را داشتم و واقعا خوشحال هستم. من نمی دانم در فلورانس بمانم یا به طور قرضی به تیمی دیگر بروم. من فقط به توانایی های خودم ایمان دارم و سعی می کنم ارزش هایم را به اثبات برسانم."

9- تیم ناپولی همچنان نسبت به خرید ماتیاس وسینو از فیورنتینا امیدوار است اما ویولا پیشنهاد های زیر 15 میلیون را برای ستاره اروگوئه ای خود رد خواهد کرد.

8- خرید رسمی خایمه بائز نمی تواند مانع حضور بازیکنانی چون ایتوربه یا چرچی در فلورانس شود، چرا که این بازیکنان به احتمال زیاد جانشین خواکین خواهند شد. با این حال با رسیدن بائز شاید ربیچ از تیم جدا شود و حتی گفته می شود شاید خود بائز برای یک فصل به تیمی دیگر قرض داده شود.

7- به نظر می رسد تنها دلیل مخالفت سران باشگاه با فروش خواکین به بتیس، این باشد که تیم اسپانیایی قصد پرداخت پول برای این بازیکن را ندارد. این در حالی است که ویولا 5 میلیون برای وینگر اسپانیایی خود درخواست کرده است.

6- صحبت های تند و مفصل خواکین در مورد وضعیت خود در فیورنتینا به احتمال زیاد جریمه ای سنگین را برای او در پی خواهد داشت. گفته می شود شاید حتی دستمزد او به نصف کاهش یابد.

5- مدیر برنامه مارکوس آلونسو: "مارکوس از حضور در فلورانس راضی است و در این هفته ملاقاتی را پراده برای تمدید قرارداد او خواهیم داشت. او با سوسا عملکرد خوبی خواهد داشت."

4- صحبت های ساندرو منکوچی: "خواکین بازی های بسیار خوبی برای تیم انجام داده و ما قدردان او هستیم. ما سعی می کنیم او را از دست ندهیم چون بازیکنی ارزشمند برای تیم ماست. از نظر ما بهترین حالت این است که امسال نیز در فلورانس بماند و سپس به اسپانیا بازگردد."

3- باشگاه یوونتود در نهایت خبر انتقال خایمه بائز به تیم فیورنتینا را به طور رسمی اعلام کرد: "رسمی شد، خایمه بائز روز چهارشنبه به ایتالیا می رود تا تست های پزشکی خود با فیورنتینا را انجام داده و قراردادش را امضا کند. به او تبریک می گوییم."

2- سدریک گوندو ستاره جوان تیم فیورنتینا به طور رسمی راهی تیم ترنانا شد. این مهاجم خوش تکنیک و گلزن تیم جوانان ویولا، برای 1 سال به طور قرضی در این تیم توپ خواهد زد.

1- به تازگی نامی جدید برای سمت راست زمین تیم فیورنتینا مطرح شده است. خسوس گامز که جایی در برنامه های دیگو سیمئونه ندارد، می تواند اتلتیکو مادرید را ترک کرده و راهی فلورانس شود.