اخبار :: اخبار باشگاه

قرعه کشی لیگ اروپا ؛ بازگشت سوسا به بازل

2423 شماره اطلاع نامه : قرعه کشی لیگ اروپا ؛ بازگشت سوسا به بازل 1394/06/06 قرعه کشی لیگ اروپا ؛ بازگشت سوسا به بازل اخبار باشگاه :: اخبار قرعه کشی لیگ اروپا ؛ بازگشت سوسا به بازل
قرعه کشی لیگ اروپا ؛ بازگشت سوسا به بازل

قرعه کشی لیگ اروپا ؛ بازگشت سوسا به بازل

قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا برگزار شد و طی آن تیم فیورنتینا باید برای تکرار موفقیت های سال گذشته باید در مرحله گروهی با تیم های بازل، لچ پوزنان و بلننسس روبرو شود.

بر اساس قرعه کشی که امروز در مونته کارلو برگزار شد، تیم فیورنتینا باید در مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا در گروه 9 با تیم های بازل سوییس، لچ پوزنان لهستان و بلننسس پرتغال روبرو شود. نکته جالب رویارویی پائولو سوسا با تیم سابق خود بازل می باشد که می تواند جدالی بسیار تماشایی و احساسی باشد. تیم فیورنتینا در قرعه کشی امسال بر خلاف دو فصل گذشته، در سید دوم قرار داشت و تیم بازل سرگروه می باشد.

لچ پوزنان و بلننسس نیز دو رقیب دیگر ویولا می باشند که می توانند دردسر هایی را برای شاگردان بنفش پوشان ایجاد کنند. دیگر تیم های ایتالیایی نیز رقیبان خود را شناختند، به طوری که تیم ناپولی با بروژ، لگیا ورشو و میدتیلند در گروه 4 و تیم لازیو نیز با دنیپرو، سنت اتین وروزنبورگ در گروه 7 قرار گرفتند. لازیو پس از حذف از مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان به لیگ اروپا آمده و سمپدوریا نیز دیگر تیم ایتالیایی بود که با شکست در مرحله مقدماتی لیگ اروپا، جایی در مرحله گروهی پیدا نکرد.