اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 6 شهریور)

2424 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 6 شهریور) 1394/06/06 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 6 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 6 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 6 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 6 شهریور)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

رسمی: خوان وردو به فیورنتینا پیوست ؛ مکسس، ایزلا و دوناتی در لیست خرید ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


21- ساوریو مادریگالی ستاره جوان تیم فیورنتینا در فصل آینده به طور قرضی پیراهن تیم آرتزو را بر تن خواهد کرد. این خبر امروز به طور رسمی از سوی باشگاه فیورنتینا اعلام شد.

20- باشگاه فیورنتینا امروز در خبری ناگهانی اعلام کرد که خوان وردو هافبک 32 ساله اسپانیایی را به طور رسمی خریداری کرده است. این بازیکن که از تیم بنی یاس امارات آزاد شده بود، سابقه بازی در تیم های جوانان بارسلونا، اسپانیول، بتیس و لاکرونا را در کارنامه خود دارد. قرارداد این بازیکن 1 ساله است که در صورت رضایت کادر فنی، قابل تمدید برای سال دوم نیز می باشد. گفته می شود این بازیکن که در زمان حضور مونتلا نیز در آستانه پیوستن به ویولا قرار داشته، حالا با درخواست سوسا خریداری شده و روز یکشنبه مراحل پیوستن خود به فیورنتینا را کامل خواهد کرد.

19- برنامه بازی های تیم فیورنتینا در لیگ اروپا بدین شرح می باشد: فیورنتینا – بازل (26 شهریور)، بلننسس – فیورنتینا (9 مهر)، فیورنتینا – لچ پوزنان (30 مهر)، لچ پوزنان – فیورنتینا (14 آبان)، بازل – فیورنتینا (5 آذر)، فیورنتینا – بلننسس (19 آذر).

18- جاشوا بریلانته بازیکن تیم فیورنتینا که فصل نا موفقی را با ویولا و امپولی پشت سر گذاشت، امروز به طور رسمی و قرضی راهی تیم کومو شد. بریلانته که یکی از بهترین های فیورنتینا در تابستان گذشته بود، امیدوار است با حضور در کومو به روز های خوب خود بازگردد.

17- زدراوکو کوزمانویچ بازیکن سابق فیورنتینا و فعلی بازل: "رویارویی با فیورنتینا واقعا هیجان انگیز است. روز های خوبی زیر نظر پراندلی داشتیم و تا نیمه نهایی جام یوفا بالا رفتیم. بازگشت مجدد به فلورانس حتی اگر خیلی مختصر باشد، خیلی عالی است."

16- صحبت های آندره آ روگ: "گروه خوبی داریم و اگر به سایر تیم ها نگاه کنیم، می بینیم که می توانست سخت تر از این نیز باشد. به هر حال ما قصد رسیدن به فینال این رقابت ها را داریم. دو یا سه بازیکن دیگر خریداری خواهیم کرد و مکسس نیز یکی از گزینه های ما می باشد. خواکین بازیکن مهمی برای ماست و باید در این روز ها وضعیت او مشخص شود."

15- بر خلاف خبر های قبلی که گفته می شود خایمه بائز روز چهارشنبه به فلورانس سفر می کند، حضور این بازیکن تا امروز به تاخیر افتاده ولی در نهایت تا پیش از پایان فصل نقل و انتقالات قرارداد خود با ویولا را امضا خواهد کرد.

14- استوان یووتیچ که اولین گل خود برای فیورنتینا را در برابر آتالانتا به ثمر رسانده بود، از اینکه این کار را با پیراهن اینتر نیز انجام داده ابراز خوشحالی کرد. یووتیچ در مصاحبه خود اعلام کرده برای همیشه فیورنتینا را در قلب خود خواهد داشت.

13- پس از مصاحبه مفصل و جنجالی خواکین، تا امروز صحبتی در مورد آینده این بازیکن منتشر نشده و مشخص نیست که این سکوت دو طرفه چه دلیلی دارد. به هر شکل آینده خواکین هنوز کاملا نا معلوم می باشد.

12- پیشنهاد تیم ناپولی برای خرید ماتیاس وسینو باعث شده تا شایعاتی در مورد معاوضه این بازیکن با مانولو گابیادینی منتشر شود. البته تیم ناپولی در صورتی که خواستار خرید وسینو باشد، باید مبلغی بین 12 تا 15 میلیون پرداخت کند.

11- به غیر از جولیو دوناتی، تیم فیورنتینا برای سمت راست خط دفاعی خود نام مائوریسیو ایزلا از یوونتوس و جیسون دنایر از منچستر سیتی را نیز در نظر دارد.

10- از شهر میلان خبر رسیده که تیم فیورنتینا به شدت نسبت به جذب فیلیپه مکسس ابراز علاقه کرده است. برخی خبر ها از حضور این بازیکن در فلورانس حکایت دارند و برخی دیگر نشان از مخالفت سیلویو برلوسکونی با فروش این ستاره فرانسوی دارند.

9- سیمونه مینلی برای تیم زیر 19 ساله های ایتالیا و فدریکو برناردسکی برای تیم زیر 21 ساله های ایتالیا دعوت شدند. لورنزو ونوتی و نیکولو فاتزی دو بازیکن قرضی ویولا در تیم های دیگر نیز برای تیم زیر 21 ساله ها حضور خواهند داشت.

8- با وجود اینکه در روز های گذشته دانیله پراده اعلام کرده بود علاقه ای به جذب جولیو دوناتی ندارند، اما بار دیگر نام این بازیکن به عنوان گزینه ای اصلی برای خرید در سمت راست خط دفاعی مطرح شده است.

7- الساندرو زاوان بازیکن 15 ساله تیم دانش آموزی پوردنونه، به تیم دانش آموزی و زیر 16 ساله های فیورنتینا ملحق شد. این بازیکن مستعد از بهترین های فوتبال جوانان بوده است.

6- آلبرتو جیلاردینو بازیکن سابق تیم فیورنتینا پس از 6 ماه موفقیت آمیز در فلورانس، روز گذشته به طور رسمی راهی تیم پالرمو شد. قرارداد جیلا با ویولا در فصل پیش قرضی بود.

5- صحبت های خوما باباکار: "ابتدا نوولینو و سپس مونتلا خیلی به من کمک کردند تا پیشرفت کنم. من وقتی کوچک تر بودم خیلی سرسخت و یکدنده بودم ولی حالا متوجه اشتباهاتم شده ام. فصل پیش با مصدومیت هایی روبرو شدم ولی می خواهم فصل خوبی را پشت سر بگذارم."

4- تمرینات تیم تورینو رقیب بعدی ویولا در حالی ادامه پیدا می کند که جام پیرو ونتورا برای این بازی سخت، یانسون و اوبی را هنوز در اختیار ندارد.

3- یوزیپ ایلیچیچ در طول 7 بازی آخر خود در رقابت های سری آ که 7 بازی در فصل پیش بوده، موفق شده 8 گل به ثمر برساند و این آمار بسیار قابل توجه می باشد. کاتانچ مربی تیم اسلوونی هم این بازیکن را به اردوی تیم ملی کشورش دعوت کرده است.

2- خوزه ماریا باسانتا و احمد حجازی دیگر جایی در فلورانس ندارند و در آخرین جلسه تمرینی تیم نیز حاضر نبودند. به احتمال زیاد فوتبال مکزیک برای باسانتا و اسپانیا برای حجازی مقاصد مناسبی می باشند.

1- از سوی سازمان برگزاری رقابت های سری آ اعلام شد که قضاوت دیدار دو تیم تورینو و فیورنتینا در هفته دوم این رقابت ها به عهده آقای پائولو تالیاونتو می باشد.