اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید مجدد سوسا از شاگردانش

2425 شماره اطلاع نامه : تمجید مجدد سوسا از شاگردانش 1394/06/07 تمجید مجدد سوسا از شاگردانش اخبار باشگاه :: اخبار تمجید مجدد سوسا از شاگردانش
تمجید مجدد سوسا از شاگردانش

تمجید مجدد سوسا از شاگردانش

پائولو سوسا مربی تیم فیورنتینا ضمن تمجید مجدد از عملکرد عالی شاگردانش در بازی با میلان، ابراز امیدواری کرد نمایش های این چنینی در تمام طول فصل از سوی بازیکنان ارائه شوند.

تیم فیورنتینا پس از کسب یک پیروزی ارزشمند 2-0 در برابر میلان در هفته اول رقابت های سری آ، فردا شب در یک نبرد خارج از خانه به مصاف تیم تورینو می رود که آنها نیز بازی اول خود را با پیروزی 1-2 در برابر فروزینونه پشت سر گذاشته اند:

"ما در برابر با تمام توان بازی کرده و حتی زمانی که زیر فشار بودیم با شجاعت کار کردیم. در تمام طول بازی ثبات داشتیم و سعی کردیم در بازی را در اختیار گرفته و در همه جای زمین حضور داشته باشیم. ما همچنین موفق شدیم دروازه را بسته نگه داریم که باعث می شود من از عمکلرد تیم از هر نظر راضی باشم. ما باید به همین شکل به کار ادامه دهیم، حتی با اینکه تیم هایی در سری آ هستند که ترکیبی بسیار قدرتمند تر از ما در اختیار دارند. توجهی که رسانه ها به فیورنتینا دارند، خوب است زیرا تلاش سخت بازیکنان من را یادآور می شود اما ما هنوز نیاز به پیشرفت بیشتر داریم و همچنان باید تشنه تر باشیم."

"تورینو؟ ونتورا یک مربی بسیار با تجربه است و تفکرات فوق العاده ای دارد که بازیکنان به راحتی می توانند آنها را اجرا کنند. آنها در هفته پیش از یک شکست، پیروزی ساختند که کار بسیار سختی بود. ما باید از نظر ذهنی و ثبات تیمی با آنها رقابت کنیم. خواکین؟ او در شرایط بسیار سختی به سر می برد و امیدوارم این وضعیت هر چه سریع تر مشخص شود. خرید وردو؟ او با تجربه است، از نظر فنی در سطح بالایی قرار دارد و نسبت به دیگر بازیکنانی که در اختیار داریم، ویژگی های متفاوتی دارد. او می تواند در مرکز زمین یا حتی در کناره ها بازی کند که بدین ترتیب برای بازی کردن در سه جام بسیار مفید خواهد بود."