اخبار :: اخبار بازی ها

تورینو 3-1 فیورنتینا ؛ شکست سنگین ویولا در تورین

2427 شماره اطلاع نامه : تورینو 3-1 فیورنتینا ؛ شکست سنگین ویولا در تورین 1394/06/08 تورینو 3-1 فیورنتینا ؛ شکست سنگین ویولا در تورین اخبار بازی ها :: اخبار تورینو 3-1 فیورنتینا ؛ شکست سنگین ویولا در تورین
تورینو 3-1 فیورنتینا ؛ شکست سنگین ویولا در تورین

تورینو 3-1 فیورنتینا ؛ شکست سنگین ویولا در تورین

تورینو 3-1 فیورنتینا

گل ها:

امیلیانو مورتی (68) - فابیو کوالیارلا (69) - دانیله بازلی (77)
مارکوس آلونسو (10)

تیم فیورنتینا در حالی که با یک گل از میزبان خود تورینو پیش بود، در فاصله کمتر از 10 دقیقه با دریافت سه گل، برتری خود را از دست داده و اولین شکست فصل را تجربه کرد.

در هفته دوم رقابت های سری آ، تیم فیورنتینا پس از کسب پیروزی برابر میلان به مصاف تیم تورینو رفت ولی این بار مقابل میزبان خود تن به یک شکست سنگین داد. تیم تورینو که بازی اول خود را نیز با پیروزی پشت سر گذاشته بود، در این دیدار هم ابتدا گل اول را دریافت کرد ولی سپس موفق شد در کمتر از 10 دقیقه بازی را به سود خود به پایان برساند.

جام پیرو ونتورا مربی کهنه کار تیم میزبان برای این دیدار تقریبا تمامی ستارگان خود از جمله ماکسیمویچ، گلیک، پرز، بازلی و کوالیارلا را در ترکیب اصلی قرار داده بود. در سمت مقابل، پائولو سوسا که باسانتا و خواکین را دعوت نکرده بود، فقط دو تغییر را نسبت به بازی اول در ترکیب خود ایجاد کرده بود که ماریو سوارز به جای بادلی و ماتی فرناندز به جای برناردسکی در میدان حضور داشتند. ضمن اینکه سیستم تیم نیز از 2-1-4-3 به 1-3-2-4 تغییر کرده بود. بدین ترتیب آستوری، پاسکوال و روسی باز هم بازی را از روی نیمکت آغاز کردند.

تک گل تیم فیورنتینا روی ارسال دیدنی والرو و برگشت ضربه سر کالینیچ توسط پادلی و توسط مارکوس آلونسو به ثمر رسید. این بازیکن در هفته اول نیز یک گل دیدنی را به ثمر رسانده بود. پس از این گل بازی به تعادل کشیده شد ولی هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و در نیمه دوم پس از گذشت حدود 20 دقیقه، سوسا تصمیم گرفت با ورود برنا به جای ماتی، تیمش را تهاجمی تر کند که این موضوع ثمری نداشت و چند دقیقه بعد روی یک ضربه کرنر این امیلیانو مورتی بود که گلزنی کرد.

تنها یک دقیقه بعد، این بار روی یک فرار پشت مدافعین، کوالیارلا به زیبایی دروازه تاتا را برای بار دوم باز کرد. واکنش سوسا به این دو گل، حضور روسی به جای ایلیچیچ و دقایقی بعد، ربیچ به جای گیلبرتو بود ولی هنوز از شوک دو گل حریف خارج نشده بودند که کمتر از 10 دقیقه بعد، این بار دانیله بازلی با ضربه ای فوق العاده دیدنی موفق شد کار سفید پوشان میهمان را تمام کند. با این نتیجه فیورنتینا در جدول سه امتیازی باقی ماند و حالا باید پس از یک هفته استراحت، برای نبرد خانگی با جنوا آماده شود.
 

ترکیب تیم تورینو (2-5-3):

پادلی – ماکسیمویچ – گلیک – مورتی – پرز – بناسی (آکواه) – ویوس – بازلی (گاتزی) – آولار – مارتینز (مکسی لوپز) – کوالیارلا
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (2-1-4-3):

تاتاروزانو (5.5) – تومویچ (6) – گونزالو (5.5) – رونکالیا (5.5) – گیلبرتو (5) – سوارز (5.5) – والرو (6) – آلونسو (6) – ماتی (6) – ایلیچیچ (5.5) – کالینیچ (6.5) / برناردسکی (6) – روسی (6) – ربیچ (-) / سوسا (6)