اخبار :: اخبار باشگاه

خوان وردو به دنبال تکرار موفقیت های لوکا تونی

2432 شماره اطلاع نامه : خوان وردو به دنبال تکرار موفقیت های لوکا تونی 1394/06/14 خوان وردو به دنبال تکرار موفقیت های لوکا تونی اخبار باشگاه :: اخبار خوان وردو به دنبال تکرار موفقیت های لوکا تونی
خوان وردو به دنبال تکرار موفقیت های لوکا تونی

خوان وردو به دنبال تکرار موفقیت های لوکا تونی

خوان وردو هافبک اسپانیایی جدید تیم فیورنتینا معتقد است دوران حضور او در تیم های عربی باعث تمام شدن فوتبال او نشده و امیدوار است همانند لوکا تونی روز های موفقیت آمیزی را در فیورنتینا و فوتبال ایتالیا داشته باشد.

تیم فیورنتینا در روز های منتهی به پایان زمستان ناگهان خبر خرید خوان وردو بازیکن اسپانیایی را اعلام کرد. این خبر بیشتر از این جهت عجیب بود که این بازیکن 32 ساله پس از یک سال حضور در تیم بنی یاس امارات، به عنوان بازیکن آزاد به ویولا پیوست. اما وردو معتقد است این موضوع دلیلی بر پایان یافتن فوتبال او نیست و می توانند همانند لوکا تونی که پس از حضور در النصر، به ایتالیا آمد، روز های خوبی را داشته باشد:

"این یک فرصت فوق العاده عالی برای من می باشد تا ثابت کنم فوتبالم هنوز تمام نشده است. من می خواهم تا جایی که می توانم به این تیم کمک کنم. در سال 2012 نیز شانس حضور در اینجا را داشتم ولی این اتفاق رخ نداد و حالا در تیمی هستم که فقط برای پیروزی تلاش می کند. از نظر جسمانی خوبم، می دانم که از یک لیگ به مراتب متفاوت آمده ام ولی من بازی های فراوانی را در لیگ اسپانیا انجام داده ام و حالا احساس می کنم برای کمک به تیم کاملا آماده هستم. لوکا تونی هم مانند من از یک لیگ متفاوت آمد و توانست کار های بزرگی انجام دهد و من هم امیدوارم همانند او موفق باشم. هدف من همان هدف تیم است و در هر پستی که پائولو سوسا بخواهد بازی می کنم."

"اما در حالت کلی، پست اصلی من بازی در سیستم 1-3-2-4 و در پست یک هافبک تهاجمی است. از میان بازیکنان ایتالیایی به آندره آ پیرلو و جوزپه روسی علاقه زیادی دارم. من در اسپانیا برابر روسی بازی کردم، او یک بازیکن بسیار قدرتمند است. بازیکنان اسپانیایی؟ امروزه بازیکنان در کشور های غیر ملیت خود زیاد بازی می کنند ولی ما تیم بسیار خوب و متحدی داریم که مثل یک خانواده هستیم. همین موضوع هم کلید موفقیت ما برای رسیدن به افتخارات بزرگ است. شماره 21؟ 4 یا 5 سال پیش که با تیم اسپانیول به اردوی تمرینی کورچانو (نزدیک فلورانس) آمده بودیم، دوست من خارکه از دنیا رفت. شماره ای که او بر تن می کرد 21 بود و حالا من می خواهم به یاد او، این شماره را بر تن کنم."