اخبار :: اخبار باشگاه

توضیحات مفصل پراده در مورد تابستان ویولا (بخش اول)

2433 شماره اطلاع نامه : توضیحات مفصل پراده در مورد تابستان ویولا (بخش اول) 1394/06/15 توضیحات مفصل پراده در مورد تابستان ویولا (بخش اول) اخبار باشگاه :: اخبار توضیحات مفصل پراده در مورد تابستان ویولا (بخش اول)
توضیحات مفصل پراده در مورد تابستان ویولا (بخش اول)

توضیحات مفصل پراده در مورد تابستان ویولا (بخش اول)

دانیله پراده مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا در مصاحبه ای مفصل به بررسی وضعیت کلی تیم در تابستان پرداخته و تقریبا در مورد تمامی موضوعات و ابهامات موجود صحبت کرده است.

بخش اول مصاحبه پراده در ادامه مطلب ...

پس از پایان تابستان و شایعات فروانی که در هر صورت خاتمه پیدا کردند، دانیله پراده کنفرانس مطبوعاتی مفصلی را ترتیب داده و به تمامی سوالات و ابهامات پاسخ داده است. پراده که فرد اول باشگاه در امر خرید و فروش به شمار می رود، به عنوان مسئول این موضوع، ناراحتی خود از نا امیدی هواداران نسبت به تیم را ابراز کرده و در مورد منتفی شدن قضیه انتقال مکسس و به طور کلی شرایط خط دفاعی تیم نیز به صحبت پرداخته است:
 

"من نمی دانم چرا مردم انتقادات فراوانی نسبت به عملکرد ما در تابستان دارند. باشگاه قبلا ارزش های خود را ثابت کرده و در طول سال های گذشته، خانواده دلاواله بیش از 320 میلیون هزینه کرده است. ما تیم قدرتمند و رقابتی هستیم و یک باشگاهی هستیم که اهداف بزرگی را پیش رو دارد. ما یک باشگاهی هستیم که یک پروژه سالم و بر اساس قوانین اقتصادی جوانمردانه را شروع کرده است. ما هر چیزی که در سر داریم را برنامه ریزی کرده ایم و فکر می کنم این فصل برای ما بسیار هیجان انگیز باشد. ما همیشه بهتر از بسیاری تیم های بزرگ کار کرده ایم. من می بینم که نگاه منفی و بد بینانه ای نسبت به عمکلرد ما وجود دارد."

"فروش گومز بسیاری از برنامه های ما را تغییر داد و دوران ساویچ هم در اینجا به پایان رسیده بود تا ما با پول آن بازیکنانی جذب کنیم که بر اساس منطق باشگاه باشند. رونکالیا، وسینو و ربیچ تیم را تقویت کردند و افرادی مثل روسی، باباکار و برناردسکی که فصل پیش به دلیل مصدومیت، کمتر برای تیم بازی کرده بودند را در این فصل در اختیار داریم. مکسس؟ این تصمیمی بود که به طور مشترک با مربی گرفته شد. ما برای خط دفاعی 4 هدف داشتیم و مکسس تقریبا یک انتقال قطعی به شمار می رفت ولی همه چیز به طور ناگهانی در روز های آخر تغییر کرد. ما از هر نظر با بازیکن با توافق رسیده بودیم و او حتی برای کودکان خود نیز در فلورانس مدرسه مناسب را انتخاب کرده بود."

"به هر حال از این موضوع پشیمان نیستیم هر چند که او بازیکن بسیار مفیدی می توانست برای ما باشد ولی او کسی نیست که در ژانویه برای خریدش تلاش کنیم. ما همچنین در آستانه جذب جیسون دنایر از منچستر سیتی هم بودیم ولی او ترجیح داد در لیگ قهرمانان بازی کند. دو بازیکن دیگر نیز در لیست ما بودند که اسم آنها را نخواهم گفت چون هنوز هم در لیست خرید ما می باشند. ما در ژانویه دو بازیکن دیگر خریداری می کنیم که یکی از آنها در خط دفاعی می باشد و دیگر گزینه ای برای خط میانی خواهد بود. مونتلا؟ او یک مربی بزرگ برای ما بود و ما همیشه قدردان او هستیم. رابطه بین ما بسیار عالی است و فکر می کنم حالا سوسا بهترین گزینه برای جانشینی او باشد. ایلیچیچ؟ او و وسینو را با وجود پیشنهاد های بسیار زیادی که داشتند، توانستیم در تیم حفظ کنیم."