اخبار :: اخبار باشگاه

تلاش برنا برای جایگاهی ثابت در فیورنتینا

2438 شماره اطلاع نامه : تلاش برنا برای جایگاهی ثابت در فیورنتینا 1394/06/18 تلاش برنا برای جایگاهی ثابت در فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار تلاش برنا برای جایگاهی ثابت در فیورنتینا
تلاش برنا برای جایگاهی ثابت در فیورنتینا

تلاش برنا برای جایگاهی ثابت در فیورنتینا

فدریکو برناردسکی ستاره جوان تیم فیورنتینا پس از گلزنی برای تیم زیر 21 ساله های ایتالیا اعلام کرد برای کسب جایگاهش در ویولا نیز تلاش خواهد کرد. جوزپه روسی و داویده آستوری هم صحبت های کوتاهی را داشته اند.

در حالی که تیم های ملی بازی های خود را برگزار می کنند، تیم باشگاهی نیز با نفراتی که در اختیار دارند، خود را برای ادامه رقابت های لیگ آماده می کنند. اما در میان ملی پوشان ویولا، برنا موفق شد با تک گل خود در برابر اسلوونی از روی نقطه پنالتی، آتزورینی را به یک پیروزی ارزشمند برساند. وی پس از این بازی گفت: "پوشیدن پیراهن شماره 10 تیم ملی ایتالیا حتی در رده سنی زیر 21 سال نیز اتفاق فوق العاده احساسی و خاص است. من هر هفته برای کسب جایگاهم در ترکیب فیورنتینا تلاش خواهم کرد."
 

اما پپیتو روسی و داویده آستوری نیز مصاحبه های کوتاهی را انجام داده اند که به آنها اشاره خواهیم کرد:

جوزپه روسی: "امیدوارم در برابر جنوا در بازی یکشنبه به پیروزی برسیم تا بتوانیم کمی لذت و شادی را برای مردم شهر به ارمغان بیاوریم. اگر من بازی کنم، تمام تلاشم را انجام خواهم داد، در غیر این صورت هم تیمی هایم را تشویق خواهم کرد. من هرگز به ترک فیورنتینا فکر نکردم. من مشکلات زیادی داشتم و حالا در تلاش هستم تا تمرکز لازم را بدست آورم و در آخر این مسیر قرار دارم."

داویده آستوری: "در طول روز های گذشته، همه ما از جمله مربی، همه نظراتمان در مورد اتفاقات رخ داده در بازی با تورینو را مطرح کردیم و حالا آماده ایم که به مسیر پیروزی باز گردیم. من خیلی دیر به سایر نفرات اضافه شدم و تمرینات انفرادی زیادی را انجام دادم اما حالا آماده کمک کردن به تیم هستم. ما حداقل کاری که انجام می دهیم، صعود از لیگ اروپا می باشد ولی می توانیم تمامی مردم را شگفت زده کرده و بد بینی را از هواداران دور کنیم. من خیلی امیدوار هستم که با درخشش در فیورنتینا، بتوانم در یورو 2016 با تیم ملی ایتالیا حاضر شوم."