اخبار :: اخبار باشگاه

عشق و انتقاد هواداران انگیزه پیشرفت ما هستند ؛ حضور روسی از اولین دقیقه

2440 شماره اطلاع نامه : عشق و انتقاد هواداران انگیزه پیشرفت ما هستند ؛ حضور روسی از اولین دقیقه 1394/06/20 عشق و انتقاد هواداران انگیزه پیشرفت ما هستند ؛ حضور روسی از اولین دقیقه اخبار باشگاه :: اخبار عشق و انتقاد هواداران انگیزه پیشرفت ما هستند ؛ حضور روسی از اولین دقیقه
عشق و انتقاد هواداران انگیزه پیشرفت ما هستند ؛ حضور روسی از اولین دقیقه

عشق و انتقاد هواداران انگیزه پیشرفت ما هستند ؛ حضور روسی از اولین دقیقه

پائولو سوسا مربی تیم فیورنتینا در آستانه نبرد با جنوا در آرتمیو فرانکی ضمن بیان این نکته که کار سختی در هفته گذشته داشته، به هواداران وعده داد که جوزپه روسی از ابتدا بازی خواهد کرد.

پس از یک هفته استراحت برای تیم های باشگاهی که به دلیل برگزاری بازی های ملی بود، تیم ها بار دیگر از فردا کار خود در سری آ را از سر خواهند گرفت و شاگردان پائولو سوسا باید در خانه به مصاف جنوا بروند. این مربی پرتغالی در کنفرانس مطبوعاتی خود از انتقاد ها استقبال کرده و آنها را انگیزه ای برای پیشرفت کردن دانست. سوسا همچنین به تمجید از ساختار تهاجمی تیم حریف پرداخت:
 

"جنوا تیمی است که بیش از سایرین با حرکات و نظم تهاجمی خود من را تحت تاثیر قرار داده است. این قدرت اصلی آنهاست ولی ما سعی می کنیم که این کار را برای آنها دشوار کنیم. من خیلی خوشحالم وقتی می بینم بازیکنانم با بلند پروازی از اهداف تیم صحبت می کنند چون این شهر هر چیزی که برای موفق شد لازم است را در اختیار دارد. عشق و انتقاد هواداران باعث می شود ما قدرت بیشتری برای ادامه راه داشته باشیم. تمام این عشق و علاقه هواداران که شخصیت تیم را شکل می دهد، من را امیدوار می کند و این طرفداران در تمام 89 سال تاریخ این باشگاه همیشه و حتی در موقعیت های سخت از تیمشان حمایت کرده اند. انتقاد ها باعث نمی شود انگیزه ما برای پیشرفت کم شود."

"من اعتقاد دارم وقتی تیم با صداقت و شفافیت به کار ادامه دهد، هر کسی می تواند در رسیدن ما به اهدافمان مشارکت داشته باشد. ما به خوبی می دانیم تیم هایی هستند که بسیار بیشتر از ما هزینه کرده اند ولی می دانیم که می توانیم با پشتیبانی این هواداران، این وضعیت را کنترل کنیم. ما نشان داده ایم که در مسیر درستی قرار داریم و فقط باید ثبات پیدا کنیم. سیستم بازی؟ بازیکنانی که ما در اختیار داریم به ما اجازه می دهند در جریان مسابقه با دفاع 3 نفره و 4 نفره به راحتی بازی کنیم. در طول فصل هر بازیکنی شانس خود را پیدا خواهد کرد و این وظیفه من است که بهترین نفرات را برای هر بازی انتخاب کنم. دیگاه اصلی ما این است که تمامی بازیکنان تهاجمی خود را بازی دهیم."

"باباکار و کالینیچ هر دو عمکلرد خوبی داشته اند. بابا باید ثابت کند که تشنه بازی کردن است و از نظر فیزیکی و ذهنی پیشرفت کرده است. او آماده بازی است ولی مطمئن نیستم که برای 90 دقیقه بازی آماده باشد. روسی؟ مهم ترین خبر در مورد او این است که سرانجام به طور کامل به آمادگی رسیده و تداوم در تمرینات پیدا کرده است. او به سختی تلاش می کند ولی ما باید متوجه باشیم که او 2 سال از میادین دور بوده و باید در کنار هم او را به آمادگی 100% برسانیم. اما هر کسی که فردا به آرتمیو فرانکی بیاید، روسی را از ابتدا در میدان خواهد دید. همه بازیکنان نابغه مثل روسی توانایی بازی در پست های زیادی را دارند چون با هوش عالی که دارد به خوبی متوجه حرکات هم تیمی های خود می شود."

"هم در نوک خط حمله و هم به عنوان مهاجم دوم می توان از او استفاده کرد ولی باید ببینیم بهترین روش برای او کدام است. هفته متفاوتی را داشتیم چون ملی پوشان خود را در اختیار نداشتیم و آماده شدن برای بازی با جنوا خیلی کار سختی بود. گونزالو و رونکالیا سفر طولانی داشتند و بدنشان آماده نیست و نمی توان در مورد سلامت آنها خطر کرد. وسینو؟ او پسر طلایی تیم من است و به خوبی در تیم جای گرفته است، فقط امیدوارم خیلی زود بتواند تداوم فصل پیش خود را بدست آورد. کوبا؟ او فقط چند جلسه با ما تمرین کرده است اما تیم به خوبی از او استقبال کرد چون ما یک گروه بزرگ و عالی هستیم."