اخبار :: اخبار بازی ها

کارپی 0-1 فیورنتینا ؛ گلزنی مجدد بابا و درخشش تاتا

2448 شماره اطلاع نامه : کارپی 0-1 فیورنتینا ؛ گلزنی مجدد بابا و درخشش تاتا 1394/06/29 کارپی 0-1 فیورنتینا ؛ گلزنی مجدد بابا و درخشش تاتا اخبار بازی ها :: اخبار کارپی 0-1 فیورنتینا ؛ گلزنی مجدد بابا و درخشش تاتا
کارپی 0-1 فیورنتینا ؛ گلزنی مجدد بابا و درخشش تاتا

کارپی 0-1 فیورنتینا ؛ گلزنی مجدد بابا و درخشش تاتا

کارپی 0-1 فیورنتینا

گل:

خوما باباکار (35)

تک گل خوما باباکار ستاره جوان فیورنتینا و چند واکنش عالی از چیپرین تاتاروزانو سنگربان ویولا کافی بود تا بنفش های فلورانس در هفته چهارم سری آ میزبان خود کارپی را شکست دهند.

دو تیم کارپی و فیورنتینا در هفته چهارم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که در پایان بنفش پوشان موفق شدند با تکیه بر درخشش باباکار و تاتاروزانو، میزبان خود را شکست دهند. این پیروزی در حالی بدست آمد که ویولا به دلیل مصدومیت چند بازیکن کلیدی و شکست در بازی خانگی مقابل بازل، در شرایط مناسبی به سر نمی برد ولی در نهایت شاگردان پائولو سوسا توانستند با ارائه یک بازی منطقی، در این نبرد سخت مقابل حریف تازه صعود کرده خود به پیروزی برسند.

مربی پرتغالی فیورنتینا برای این دیدار 3 مصدوم کلیدی داشت. کوبا، ایلیچیچ و وسینو که همگی در بازی مقابل بازل مصدوم شده بودند، در این بازی حضور نداشتند و فقط آستوری به لیست نفرات تیم رسیده بود که او نیز بازی را از روی نیمکت دنبال کرد. میلان بادلی هم به دلیل محرومیت این مسابقه را از دست داده بود. تاتاروزانو به درون دروازه برگشته بود و سوسا از سیستم 1-2-4-3 برای تیمش بهره می برد تا بار دیگر تغییرات زیادی در ترکیب تیم ایجاد شود. در این بازی هم مثلث هماهنگ روسی-برناردسکی-باباکار در خط حمله بازی می کردند.

تیم فیورنتینا در این بازی موقعیت های گلزنی زیادی خلق نکرد ولی در مقابل متحمل چندین حمله خطرناک از سوی تیم میزبان شد که در نهایت این فرصت ها با درخشش تاتاروزانو و عملکرد خوب مدافعین از دست رفتند. مهار دو موقعیت در برابر بوریلو و دفع ضربه سر متوس رایدر ستاره قرضی ویولا در تیم کارپی، از جمله نمایش های عالی تاتا در این بازی بودند. ویولا نیز تنها یک موقعیت جدی گلزنی در نیمه اول داشت که با حرکت زیبای باباکار به گل تبدیل شد. دیگر موقعیت های فیورنتینا در این دیدار توسط برناردسکی و گیلبرتو از دست رفتند.

در هر صورت تیم فیورنتینا در حالی که نمایش دیدنی و جذابی را از خود ارائه نکرد ولی با انجام یک بازی منطقی و حساب شده، موفق شد سه امتیاز ارزشمند در این مقطع حساس را کسب کند. از نکات قابل توجه این مسابقه حضور وردو بازیکن اسپانیایی تیم برای اولین بار در ترکیب بود که نمایش قابل قبولی هم از خود ارائه کرد. پپیتو روسی هم 59 دقیقه در میدان حاضر بود و سپس جای خود را به روسی داد. ویولا با این پیروزی 9 امتیازی شده و در رتبه سوم جدول جای گرفت. بازی بعدی فیورنتینا در میانه هفته و در آرتمیو فرانکی برابر دیگر تیم تازه صعود کرده یعنی بولونیا می باشد.
 

ترکیب تیم کارپی:

بنوسی – زاکاردو – رومانیولی – بوبنیچ – لتیزیا (لاتزاری) – لولو – کوفی (دی گائودیو) – فدله – گابریل سیلوا – متوس (امباکوگو) - بوریلو
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

تاتاروزانو (7.5) – تومویچ (5) – گونزالو (6.5) – رونکالیا (7) – گیلبرتو (5.5) – سوارز (6.5) – والرو (7.5) – پاسکوال (6) – روسی (6) – برناردسکی (6) – باباکار (7) / آلونسو (6) – کالینیچ (6) – وردو (6.5) / سوسا (7)