اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 24 شهریور)

2783 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 24 شهریور) 1395/06/24 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 24 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 24 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 24 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 24 شهریور)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

اسامی دعوت شدگان برای بازی با پائوک ؛ فیورنتینا در رتبه 27 اروپا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

13- اسامی دعوت شدگان برای بازی با پائوک در یونان: "آستوری - بادلی - برناردسکی - کیه زا - کریستوفورو – دی مایو – دراگووسکی – ایلیچیچ – کالینیچ – باباکار – لتزرینی – میلیچ – اولیورا – گونزالو – سالسیدو – سانچز – تاتاروزانو – تیو – تومویچ – والرو – وسینو و زاراته.

12- ماریو کونینی رییس باشگاه فیورنتینا: "ما می خواهیم تا حد برآورده کردن انتظارات در اروپا پیش برویم. من تیم را خیلی آماده دیدم و به هواداران اطمینان می دهم که تیم بسیار رقابتی و خوبی را در اختیار داریم."

11- مصاحبه روز گذشته مکسی اولیورا و نام بردن او از پائولو مونترو و مارتین کاسرس به عنوان الگو های ورزشی خود که بازیکنان سابق یوونتوس بوده اند، بازتاب گسترده ای در محافل ورزشی ایتالیا داشته است.

10- به نظر می رسد پائولو سوسا برای بازی فردا شب برابر پائوک بار دیگر به مکسی اولیورا فرصت نمایش خواهد داد و هروویه میلیچ همچنان باید روی نیمکت بنشیند.

9- بر اساس رده بندی اعلام شده توسط یوفا، تیم فیورنتینا به رتبه بیست و هفتم تیم های اروپایی صعود کرده است. این در حالی است که در انتهای فصل پیش و پس از اتمام فصل در رتبه پنجم جدول، ویولا به رده 34 این جدول رفته بود.

8- بازیکنان تیم فیورنتینا امروز یک جلسه تمرینی در زمین محل برگزاری بازی با تیم پائوک برگزار خواهند کرد تا فردا شب با آمادگی کامل به مصاف این حریف یونانی بروند.

7- لوکا تونی که این روز ها پس از خداحافظی از فوتبال حرفه ای مشغول فراگیری آموزش های مربوط به مدیریت فنی است، از روز های حضورش در فلورانس با عنوان "سال های بی نظیر و عالی" نام برده است."

6- مدیر برنامه نیکولا کالینیچ: "نیکولا قدردان فیورنتیناست چون به او شانس دیده شدن در سری آ را داد. او هرگز در فکر جدایی از ویولا نبوده است. یوزیپ ماگانجیچ بازیکن فوق العاده ای است ولی ویژگی های متفاوتی نسبت به کالینیچ دارد."

5- بنو کوستیل دروازه بان تیم رن تایید کرده که در روز های پایانی تابستان در آستانه توافق با فیورنتینا قرار داشته ولی چون این باشگاه نتوانسته برای جانشینی او کسی را جذب کند، مذاکرات منتفی شده است.

4- ماتیاس وسینو هنوز به مرز آمادگی نرسیده و پائولو سوسا قصد ندارد در مورد او ریسک کند. به همین دلیل به احتمال زیاد برابر پائوک هم به میدان نخواهد رفت تا آمادگی کامل برای بازی با رم داشته باشد.

3- پائولو سوسا در نظر دارد تا در بازی با پائوک در لیگ اروپا از خوما باباکار در ترکیب اصلی خود استفاده کند تا ضمن دادن شانس بازی به این بازیکن جوان، نیکولا کالینیچ را سرحال تر برای بازی حساس برابر رم در اختیار داشته باشد.

2- بر اساس تصمیم باشگاه فیورنتینا و اسپانسر جدید، استفاده از نام Folletto بر روی پیراهن تیم در رقابت های سری آ خواهد بود و در رقابت های اروپایی نام Vorwerk مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

1- شایعات در مورد زمان برگزاری بازی مجدد بین دو تیم جنوا و فیورنتینا همچنان ادامه دارد. در حال حاضر 15 دسامبر یا 11 ژانویه برای این دیدار در نظر گرفته شده ولی همچنان چیزی قطعی نیست.