اخبار :: اخبار باشگاه

باشگاه به من قول ساخت یک تیم قدرتمند را داده است

3013 شماره اطلاع نامه : باشگاه به من قول ساخت یک تیم قدرتمند را داده است 1396/04/19 باشگاه به من قول ساخت یک تیم قدرتمند را داده است اخبار باشگاه :: اخبار باشگاه به من قول ساخت یک تیم قدرتمند را داده است
باشگاه به من قول ساخت یک تیم قدرتمند را داده است

باشگاه به من قول ساخت یک تیم قدرتمند را داده است

استفانو پیولی مدعی شده باشگاه به او قول داده است که ترکیبی قدرتمند را در اختیار او قرار دهد و قصد دارند فضای بهتری نسبت به فصل پیش در تیم ایجاد کنند.

تیم فیورنتینا از روز شنبه به طور رسمی اردوی آماده سازی خود را در کمپ تمرینی موئنا آغاز کرد و استفانو پیولی نیز اولین مصاحبه مطبوعاتی خود را انجام داد. پیولی در میان خبرنگاران از هواداران درخواست کرد که برای حمایت از آنها به موئنا سفر کنند و منتظر حضور بازیکنان بزرگ خود در تمرینات می باشد:
 

"من به همه هواداران فیورنتینا درود می فرستم و از آنها می خواهم از خانه به موئنا بیایند تا ما را حمایت کنند. اینجا فضای بسیار لذت بخشی دارد و هنوز تنش هایی که می تواند به عملکرد ما در طول فصل ضربه بزنند، به وجود نیامده است. ما از تعداد هوادارانی که اینجا هستند راضی هستیم و بازیکنان با اشتیاق کامل آماده شروع فعالیت هستند. ترکیب ما هنوز کامل نیست و ما منتظر بازیکنان ملی پوش خود هستیم. با این حال ساختار تمرینی اینجا بسیار عالی است و زمین های خوبی دارند. ما از تمامی استراتژی های ممکن در این فرصت تمرینی استفاده می کنیم. سران باشگاه به من قول ساختن یک تیم قدرتمند با توان رقابتی بالا را داده اند."

"ویتور هوگو و برونو گاسپار ورود خوبی به تیم داشتند و من منتظر حضور کالینیچ در اینجا هستم تا با او صحبت کنم. ساپونارا کمی مشکل دارد ولی امیدوارم خیلی زود به تمرینات باز گردد. او باید از نهایت توان و پتانسیل خود بهره ببرد. یک روز پس از معارفه به عنوان مربی فیورنتینا، با برناردسکی صحبت کرده و ایده هایم را با او در میان گذاشتم. هر مربی دوس دارد با بازیکنان بزرگ کار کند ولی در فوتبال مدرن، انگیزه ها می تواند تفاوت ایجاد کند. در هر صورت ما حسرت چیزی را نمی خوریم. با وسینو نیز همانند سایر بازیکنان صحبت کردم چون من باید با توانایی های بازیکنان آشنا شوم و بدانم در سر آنها چه چیزی می گذرد. وسینو از نظر من یک بازیکن بسیار خوب است و زمانی که در لازیو بودم درخواست خرید او را دادم."

"او تمامی شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ را دارد و برای من یک بازیکن کلیدی در ترکیبم به شمار می رود. من علاقه ای به صحبت در مورد بازار ندارم و فقط با بازیکنانی که باشگاه در اختیار من قرار می دهد، تمرین می کنم. فروش باشگاه؟ این موضوع من را نگران نمی کند چون باشگاه اصرار زیادی برای استخدام من داشت و من را با اشتیاق فراوان به خدمت گرفت. من هم خواستار این انتقال بودم چون به عنوان یک بازیکن فلورانس برای من ارزش زیادی داشت و حالا امیدوارم به عنوان یک مربی نیز همین گونه باشد. من به این امر باور دارم. فصل پیش سخت بود و حالا نیاز داریم همه چیز را از نو شکوفا کنیم. ما باید فضای بهتری برای تیم ایجاد کنیم و می دانم که باشگاه ما را رها نمی کند."