اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: گیل دیاس و کریستینو بیراگی به طور قرضی راهی فلورانس شدند

3027 شماره اطلاع نامه : رسمی: گیل دیاس و کریستینو بیراگی به طور قرضی راهی فلورانس شدند 1396/05/25 رسمی: گیل دیاس و کریستینو بیراگی به طور قرضی راهی فلورانس شدند اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: گیل دیاس و کریستینو بیراگی به طور قرضی راهی فلورانس شدند
رسمی: گیل دیاس و کریستینو بیراگی به طور قرضی راهی فلورانس شدند

رسمی: گیل دیاس و کریستینو بیراگی به طور قرضی راهی فلورانس شدند

تیم فیورنتینا امروز دو بازیکن جدید یعنی گیل دیاس وینگر تیم موناکو و کریستینو بیراگی مدافع چپ پسکارا را به طور قرضی به خدمت گرفت.

گیل باستیائو دیاس بازیکن پرتغالی در سال 2015 از تیم دوم براگا به تیم دوم موناکو پیوست ولی هرگز برای تیم اصلی موناکو بازی نکرد. دیاس دو فصل گذشته را به طور قرضی در تیم های وارزیم و ریو اوه در لیگ پرتغال بازی کرد. اما اوج درخشش این بازیکن فصل پیش در تیم ریو بود که در 39 بازی برای این تیم به میدان رفت و حاصل آن 8 گل و 7 پاس گل بود. این وینگر 20 ساله در تیم های رده های سنی پرتغال نیز بازی کرده و با قراردادی قرضی و 2 ساله راهی فلورانس شده است. ویولا حق خرید این بازیکن در پایان فصل دوم با مبلغ 20 میلیون یورو را در اختیار دارد.

کریستینو بیراگی نیز در آکادمی جوانان اینتر رشد کرده و در سه فصل گذشته در تیم های کیه وو، گرانادا و پسکارا توپ زده است. تیم فیورنتینا برای این بازیکن که ماه آینده 25 ساله می شود، 1 میلیون برای حضور قرضی در این فصل پرداخت کرده و طبق توافق طرفین، 2 میلیون دیگر نیز در انتهای این فصل برای دائمی کردن قرارداد او پرداخت خواهد کرد. بیراگی فردا راهی فلورانس می شود تا مراحل نهایی انتقال خود را انجام داده و پس از شرکت در تست های پزشکی، قراردادش را امضا کند.