اخبار :: اخبار باشگاه

هواداران فقط باید از تیم حمایت کنند

3047 شماره اطلاع نامه : هواداران فقط باید از تیم حمایت کنند 1396/09/04 هواداران فقط باید از تیم حمایت کنند اخبار باشگاه :: اخبار هواداران فقط باید از تیم حمایت کنند
هواداران فقط باید از تیم حمایت کنند

هواداران فقط باید از تیم حمایت کنند

استفانو پیولی مربی تیم فیورنتینا ضمن تمجید از تیم لازیو، از هواداران خواسته تا در این فصل مسائل جانبی را کنار گذاشته و فقط به حمایت از تیم محبوبشان بپردازند.

دو تیم لازیو و فیورنتینا در هفته چهاردهم رقابت های سری آ به مصاف هم خواهند رفت. این در حالی است که نتایج ویولا در این فصل بسیار پر فراز و نشیب بوده و هیچ پیش بینی درستی نمی توان از وضعیت بنفش ها در پایان فصل داشت. استفانو پیولی نیز این مسئله را تاکید کرده که امسال قرار است ساختار مهمی در تیم جوان فیورنتینا ساخته شود:
 

"لازیو تیم خوبی است ولی برای رسیدن به جمع 4 تیم برتر باید به سختی مبارزه کنند. با این حال اگر پنجم شوند به این دلیل است که یوونتوس، ناپولی، اینتر و رم تیم های واقعا خوبی بوده اند. اینزاگی کار فوق العاده ای در این تیم انجام داده و اگر تمامی بازیکنانشان را در اختیار داشته باشند، می توانند فصلی مثل سال گذشته را تکرار کنند. ضعف فیورنتینا؟ ما کمبود زیادی نداریم و عشق و علاقه فلورانسی ها مانند همیشه وجود دارد. هواداران باید تلاش کنند، مسائل جانبی را کنار بگذارند و فقط از تیم حمایت کنند. ما می خواهیم ساختار مهمی را بسازیم. من قصد ندارم زمان زیادی از باشگاه طلب کنم و می خواهم خیلی زود به هواداران رضایت لازم را بدهم ولی باید این را بدانیم که امسال نمی تواند فصلی پر از رضایت و موفقیت برای ما باشد. کیزا؟ من فکر می کنم او در تیم بماند. او به تازگی قراردادش را تمدید کرده چون به پروژه باشگاه اعتماد دارد."