اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 3 - 0 ساسولو ؛ پیروزی درخشان ویولا در فلورانس

3049 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 3 - 0 ساسولو ؛ پیروزی درخشان ویولا در فلورانس 1396/09/13 فیورنتینا 3 - 0 ساسولو ؛ پیروزی درخشان ویولا در فلورانس اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 3 - 0 ساسولو ؛ پیروزی درخشان ویولا در فلورانس
فیورنتینا 3 - 0 ساسولو ؛ پیروزی درخشان ویولا در فلورانس

فیورنتینا 3 - 0 ساسولو ؛ پیروزی درخشان ویولا در فلورانس

فیورنتینا 3 - 0 ساسولو

گل ها:

جیوانی سیمئونه (32) - جردن ورتو (42) - فدریکو کیزا (71)

پیروزی پر گل فیورنتینا در برابر ساسولو در هفته پانزدهم رقابت های سری آ، به 4 هفته ناکامی فلورانسی ها در برنده شدن پایان داد و آنها را به رتبه هفتم جدول فرستاد.

تیم فیورنتینا که در 4 بازی قبلی خود نتوانسته بود برنده شود، امروز در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس در حالی از ساسولو پذیرایی می کرد که بپه یاکینی برای اولین بار روی نیمکت تیم میهمان نشسته بود. در این دیدار استفانو پیولی مثل همیشه از همان نفرات اصلی خود در میدان بهره می برد تا بازیکنانی چون باباکار، ایسریک و ساپونارا روی نیمکت باشند.

ویولا در این دیدار نمایش بهتری داشت و خیلی زود توسط کیزا دروازه حریف را تهدید کرد که کونسیلی مانع گلزنی او شد. سپس لورینی چند بار ارسال های خطرناکی را روی دروازه فرستاد که در یکی از آنها چولیتو سیمئونه موفق شد با ضربه سر دروازه را باز کند. ده دقیقه بعد این بار روی یک فرار زیبا از تریو و پاس استثنایی این مهاجم فرانسوی به دهانه دروازه، هم وطنش جردن ورتو موفق شد اختلاف را به دو گل برساند.

تیم میهمان در همان نیمه اول و اوایل نیمه دوم تلاش کرد اختلاف را کاهش دهد ولی موفق نبود و بار دیگر بنفش ها مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفتند. پتزلا دو بار با ضربه سر تیمش را در آستانه گلزنی قرار داد ولی کونسیلی در مقابل او مقاوت کرد. تا اینکه سرانجام با یک پاس طلایی دیگر از تریو، این بار کیزا در مصافی تک به تک توانست کار بازی را تمام کرده و گل سوم را به ثمر برساند. پیولی پس از این گل با تعویض هوگو و باباکار با لورینی و تریو، سعی کرد سیستم 2-5-3 را نیز مانند چند بازی قبلی امتحان کند.

در هر صورت دو تیم فرصت های نصفه و نیمه دیگری هم تا پایان بازی داشتند ولی در نهایت این فیورنتینا بود که با تسلط کامل بر میدان، موفق شد نتیجه را حفظ کرده و سه امتیاز شیرین این بازی خانگی را بدست آورد. ویولا حالا 21 امتیازی شده و در رتبه هفتم جدول جای گرفته است. بازی بعدی شاگردان استفانو پیولی یک دیدار بسیار سخت خارج از خانه در برابر تیم آماده و قدرتمند ناپولی خواهد بود.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا:

اسپورتیلو (6) – لورینی (6.5) – پتزلا (6.5) – آستوری (6.5) – بیراگی (6.5) – بادلی (6.5) – ورتو (7.5) – کیزا (7) – بناسی (6) – تریو (7.5) – سیمئونه (7) / هوگو (6) – باباکار (6) – ساپونارا (-) / پیولی (7)
 

ترکیب تیم ساسولو:

کونسیلی – گولدانیگا – کاناوارو – آچربی – پلوسو – گاتزولا (لیرولا 65) – مانیانلی – میسیرولی – براردی (فالچینلی 62) – متری – پولیتانو (راگوسا 79)