مقالات :: مقالات

برخیز فانتانتونیو ...

556 شماره اطلاع نامه : برخیز فانتانتونیو ... 1390/08/11 برخیز فانتانتونیو ... مقالات :: مقالات برخیز فانتانتونیو ...
برخیز فانتانتونیو ...

برخیز فانتانتونیو ...

 

این ستاره ملی پوش که در طول دو سال گذشته همواره مد نظر فیورنتینا قرار داشته و بار ها به پوشیدن پیراهن ویولا نزدیک بوده این روز ها درگیر بیماری شده است. گفته می شود که شاید این بازیکن حتی به جراحی قلب نیز برای بهبودی کامل نیاز داشته باشد.

 

بازیکنان فیورنتینا نیز هر کدام به نوعی خود را در این مسئله شریک دانسته و با ارسال پیام به این بازیکن خواستار بهبودی هر چه سریعتر امید اصلی فوتبال ایتالیا در یورو 2012 شده اند.

 

آندره آ لاتزاری اولین بازیکن ویولا بود که چنین پیامی را برای فانتانتونیو ارسال کرد: "آرزوی موفقیت و بهبودی هر چه سریعتر تو را دارم و امیدوارم در اولین فرصت ممکن بار دیگر در میدان حاضر شوی."

 

جیانی موناری: "از شنیدن این خبر واقعا متعجب شدم ولی امیدوارم هر چه سریعتر بهبودی خود را به دست آوری. ما با آغوشی باز منتظر بازگشت تو خواهیم بود."

 

آلبرتو جیلاردینو: "با آغوشی گرم منتظر بازگشت دوست و هم تیمی خود آنتونیو کاسانو هستم. به خوبی استراحت کن و با تمام قدرت بازگرد تا بار دیگر ما را خندان کنی."

 

السیو چرچی نیز با عبارت "زنده باد آنتو، من علاقه ای به دیدن این کاسانو ندارم" خواستار بهبودی کاسانو در سریع ترین زمان ممکن شد.

 

در حالی که تمامی فوتبال دوستان ایتالیایی نگران وضعیت کاسانو بوده و برای وی آرزوی سلامتی دارند، ما نیز به نمایندگی از تمامی هواداران فیورنتینا در ایران خواستار بهبودی هرچه سریعتر این بازیکن ارزشمند فوتبال ایتالیا هستیم.